Mamici din Grecia (14)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

M(N)oroku....sper sa fie bine!!
Eu ieri am trecut prin episod ambulante chestii super analize....catre ora 3 dimineata m au lasat sa plec cu durere in minus
Acum ma pregatesc de o déca lllllllllllunga
va pup si va urez o zi frumoasa!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamitza_alex spune:

carmaw,dar ce ai patit de ai ajuns la spital?multa sanatate si ai grija de tine!!
anouk3,ma bucur ca nick s-a acomodat la noua casa,tot nu doarme noaptea?fimea zilnic ne face declaratii de iubire si ne intreaba daca o iubim.s-a adaptat la gradi,se chinuie si ea sa invete limba dar macar se duce bucuroasa si asta e tot ce conteaza.in prima sapt si chiar si in a 2 a,eram intr-o stare aiurea,ma tot asteptm sa o aud ca nu mai vrea sa nu stie sa vb,de inteles,cred ca intelege mai multe decat vorbeste!sapt asta a fost sotul si a vopsit la gradi baia copiilor si a pus cateva gresii,cu materialele lui ca cika primaria nu da fonduri pt gradi,nu stiu cume prin alte parti,dar aici e jale.
moro_k,deci esti gata gata sa nasti,nastere usoare,acomodare si mai usoara si nu uita e si greu e si frumos!
esthera,ce ma bucur ca ai m-ai scris!!ma bucur ca ti-a priit vacanta,acum povesteste-ne si noua ce ai m-ai facut?ce proiecte m-ai ai?
eu nu am nicio nouatate,dimineata imi duc mandra la gradi,apoi beau cafeaua cu mama pe skipe,apoi ordine ceva de mancare si gata.aici inca e cald,mult prea cald pt gustul meu,tot ma uit pe net ca arata ca ar mai scade temperatura pe la 22 de grade,ar fi bine.
lukasnicolas,cum e la gradi?i place?
mamica11,ai rezolvat cu pisicile?cum e vremea la voi?
va pup pe toate fetelor,o seara placuta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioannoula spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamitza_alex

carmaw,dar ce ai patit de ai ajuns la spital?multa sanatate si ai grija de tine!!
anouk3,ma bucur ca nick s-a acomodat la noua casa,tot nu doarme noaptea?fimea zilnic ne face declaratii de iubire si ne intreaba daca o iubim.s-a adaptat la gradi,se chinuie si ea sa invete limba dar macar se duce bucuroasa si asta e tot ce conteaza.in prima sapt si chiar si in a 2 a,eram intr-o stare aiurea,ma tot asteptm sa o aud ca nu mai vrea sa nu stie sa vb,de inteles,cred ca intelege mai multe decat vorbeste!sapt asta a fost sotul si a vopsit la gradi baia copiilor si a pus cateva gresii,cu materialele lui ca cika primaria nu da fonduri pt gradi,nu stiu cume prin alte parti,dar aici e jale.
moro_k,deci esti gata gata sa nasti,nastere usoare,acomodare si mai usoara si nu uita e si greu e si frumos!
esthera,ce ma bucur ca ai m-ai scris!!ma bucur ca ti-a priit vacanta,acum povesteste-ne si noua ce ai m-ai facut?ce proiecte m-ai ai?
eu nu am nicio nouatate,dimineata imi duc mandra la gradi,apoi beau cafeaua cu mama pe skipe,apoi ordine ceva de mancare si gata.aici inca e cald,mult prea cald pt gustul meu,tot ma uit pe net ca arata ca ar mai scade temperatura pe la 22 de grade,ar fi bine.
lukasnicolas,cum e la gradi?i place?
mamica11,ai rezolvat cu pisicile?cum e vremea la voi?
va pup pe toate fetelor,o seara placuta!!!

Maria-Bianca.3.09.2008


Ma gandeam la tine ieri seara, vorbeam cu o amica de-a mea, care are 3 copii. 2 la gradinita, si fetita cu o saptamana mai mare ca Fanu. Imi povestea ca educatoarele baietilor s-au inteles cu mamicile sa le puna toate acelas tip de mancare ca sa nu pofteasca copiii. si intr-o zi le pune chec, in alta paine cu ou.. Pupici fetelor!! Carmaw insanatosire grabnica!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Va multumesc fetele mele!!
Alaltaieri la spital....inima....ieri mi a scazut tensiunea mult de tot.....in fine...sa pastram speranta....
Va pup pe toate si aveti grija de voi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Astazi m am simtit bine si am avut mai multe momente placute dar cel mai emotionant a fost ultimul.
A fost soare ,am primit un coat f frumos,am admirat pestisorii de pe linga yahturile din marina,m am coafat......si dna care mi a facut parul a iesit sa mi propuna( la ureche) ca ma subventioneaza ea sa ma duc la centrul Onassis sa ma puna pe lista lor de transplanturi.I am multumit si am spus ca nu e cazul.
Frumos gest mai ales ca nu ma cunoaste(aici am cunostinte si deci nu mi debalez 'istoriile mele' si nici situatia economica)
Credeti ca cineva din Ro ar fi facut gestul acesta daca aveam nevoie....cineva care nici macar nu ma cunoaste?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioannoula spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmaw

Astazi m am simtit bine si am avut mai multe momente placute dar cel mai emotionant a fost ultimul.
A fost soare ,am primit un coat f frumos,am admirat pestisorii de pe linga yahturile din marina,m am coafat......si dna care mi a facut parul a iesit sa mi propuna( la ureche) ca ma subventioneaza ea sa ma duc la centrul Onassis sa ma puna pe lista lor de transplanturi.I am multumit si am spus ca nu e cazul.
Frumos gest mai ales ca nu ma cunoaste(aici am cunostinte si deci nu mi debalez 'istoriile mele' si nici situatia economica)
Credeti ca cineva din Ro ar fi facut gestul acesta daca aveam nevoie....cineva care nici macar nu ma cunoaste?


cine te-ar ajuta in romania cu orice...nici fratele nu te ajuta dapai un necunoscut...pup fetele!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

asa e draga mea...si eu am in Ro ....o familie indiferenta rece ,care nu vrea sa asculte nimic de la tine dar ei isi varsa naduful
Culmea e ca se mai duc si la biserica!!
Incerc sa ma impac cu destinul meu dar oricum cind ajung in tara imi schimb testamentul
Ce ati mai gatit eu as face niste paste cu dovleac ,supa dar si o placinta ar fi ok nu??
pup fetele!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Esthera2011 spune:


Buna dimineata

Ce zi superba de octombrie

Superba,superba,superba

Scot la inaintare cateva nimfe pentru Moro a noastra si pentru al ei bebelus
Haide Moro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anouk3 spune:

Hai, Moro !!!!
Hai, pui de Moro, ca te-asteapta mamuca ta de-atata vreme!!
Asteptam cu nerabdare vesti despre Iorgaki!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioannoula spune:

Nastere usoara moro si un pui sanatos iti spun din nou!!!! Hai puiut dragut ca suntem curioase toate!!!

Mergi la inceput