Fluturasi de martie-aprilie 2011 (147)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

alexina, vezi ca exista homeopate pt rau de masina..paote au succes la teea, stiu cazuri care s-au rezolvat asa..n-ai ce sa-i faci, asa sunt unii copilasi..cu cremele de soare, poate ne mai dai niste info..ca ma intereseaza..eu le-am luat numai spf50 pana acum, de fapt majoritatea de bebe sunt asa.. felicitari pt petrecerea reusita, acum i-ati facut turta teei ? party nu a fost acasa , nu ?

mami de 2 prichindei


o sa incerc si cu homeopate..poate poate..de fapt incerc cu orice sincer. merg 5 km si ea vomita

turta am facut=o pe 16 aprilie si am facut-o si wkdul trecut cu prietenii si mai afcem si wkd asta :))))....numai acasa. nu vrei sa stii nebunie ce a fost


Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Citat:
citat din mesajul lui ina.click

Alex n-are rau de masina.

Ce mai poate ajuta: sa fie cu fata spre directia de mers
Sa fie balanganit cat mai putin
Sa VADA pe geam.

Eu neavand rau de masina am crezut mult timp ca sunt niste mofturi "ete fleosc ti-e rau daca nu vezi la geam si stai cu spatele, ce sa-ti spun" dar...asa e! haha.

Singura data cand am avut vag rau de masina a fost cand am citit fara sa ma uit pe geam. Cumva parca ne-am leganat de 100 de ori mai tare si am avut si eu o senzatie de vertige, greata.

Deci poate merge sa ridici fetita mai sus si sa stea cu fata spre directia de mers, Alexina?


pai o tin cu fata in sensul de mers, o pun sa se uite pe geam dar orice i-as face tot vomita
bine, otot dai seama ca se mai foieste si nu se uita numai in fata, dar nu am ce-i face, cum sa inteleaga ea?


Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Referitor la autism eu am refuzat vaccinul ROR tocmai din cauza ca asupra lui planeaza suspiciunea ca ar provoca autism. Prefer sa faca bolile acestea decat autism.

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Cu multa nostalgie ne luam ramas bun de la perioada noastra de bebeluseala si trecem la o alta etapa din viata puiutilor nostri. Va multumesc pentru clipele frumoase si [entru suport!

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011

Mergi la inceput