Unde serbam ziua de nastere?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Savvy spune:

Uite o sugestie foarte interesanta. Ca eu deja ard de nerabdare sa vina ziua copilului (care e in iulie!) si caut de pe acum locuri si oportunitati.
Dar dupa experienta de anul trecut... cred ca o sa mergem la aer conditionat, ca asta-vara au fost 38 de grade cand am sarbatorit copilul si curgeau apele pe noi.
Apropo, nu va recomand CAsa Jienilor Agricultori, cel putin nu vara... sau nu stiu... noi am nimerit intr-o zi cu toate mesele pline, cu o gramada de aniversari si botezuri si ne-am calcat pe picioare.
Deci... aer conditionat! Dar unde gasesc si restaurant de nefumatori? Exista asa ceva?


Citat:
citat din mesajul lui soarecristi

Noi am facut in parc si a fost foarte dragut, daca ti se pare prea complicat poti cauta firme care organizeaza evenimente de acest gen, sa nu uiti de fotograf :)


Mami de Robert (07.07.11)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Am fost la o petrecere la casa Latina, undeva pe la Academie. Foarte fain. Buna mancarea, nu stiu cum e vara, noi am fost in noiembrie.
Am vazut langa mama ca s-a amenajat un spatiu pentru evenimente, petreceri si am inteles de la o vecina ca fac si pentru copii, dar nu am apucat sa ma duc sa verific ce si cum. Locul este elegant, curat, frumos.
Zona de case Timpuri Noi - Flaros.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Savvy spune:

Multumesc, dicirstea! :)

Mami de Robert (07.07.11)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Eu am gasit intamplator www.dominos-pizza.ro/petrecere-copii.php" target="_blank">asta pe net si mi s-a parut foarte tentant, dar se adreseaza copiilor mai maricei.
Am zis ca daca o sa ne tina bugetul, ii serbam acolo ziua celei mari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

am facut vineri aici (pt 4 ani) kiddies.ro si a iesit ok!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Savvy spune:

Mickyyy, Porumbita, dati-ne si noua detalii, please: ce-ati facut exact, cati invitati, cat a durat etc.

Mami de Robert (07.07.11)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Eu nu am ce detalii sa dau, ca nu am fost acolo .
Doar am gasit locul, cautand alternative la vesnicul McDOnalds. Am citit undeva pe un forum, si mi s-a parut interesanta ideea, dar nu mai stiu unde.

Dar daca o sa ajung sa ii fac ziua acolo, va povestesc peste vreo 2 luni. Din cate-am vazut e 35 de lei de invitat, dureaza 2 ore, si accepta maxim 15 copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Noi tot la un loc de joaca din localitate facem, insa suntem norocosi caci beneficiem de-un www.zaopark.ro/index.html" target="_blank">spatiu extrem de generos. Distractia costa destul de scump si mai avem in plan si-o petrecere la gradinita, dar momentan nu ne plangem, poate in alti ani vom putea mai putin de-atat.

Mickyyy, super ideea locatiei gasite de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Uite www.locdejoacapeterpan.ro/" target="_blank">CASA LATINA , ce e super aici e fapttul ca e restaurant intai de tooate. Adica mancare foarte buna pentru adulti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

Citat:
citat din mesajul lui Savvy

Mickyyy, Porumbita, dati-ne si noua detalii, please: ce-ati facut exact, cati invitati, cat a durat etc.

Mami de Robert (07.07.11)


18-21
45 lei per copil care poate manca; cei mici (pana intr un an platesc doar o taxa)

pt adulti ce consuma si dc vrei tu sa iei crontonele/aperitiv cald

cere i oferta ca e deschisa la discutii

Mergi la inceput