Titlu modificat de administratie

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebenou spune:

Buna seara,
aveti dreptate in postarea dvs. Este foarte bine ca unii cumpara direct de la importator, e normal. Se numeste piata libera. Dupa cum ati vazut comercializam de la hainute, caucioare, patuturi, triciclete, etc, etc...de la multi importatori, iar pe unele le importam chiar noi. Daca la unele articole practicam aceleasi preturi ca si importatorii, la altele trebuie sa punem adaos mai mare ca sa compensam. Este absolut normal in comert.

Discutia era despre cum poti sa improsti cu noroi pe cineva, cu o poveste inventata, si daca administratorul de forum nu cere dovada, tu nu stii ca s-au postat astfel de minciuni, numele tau ramane patat; desi tu de ani de zile inserezi mici cadouri in colete, cupoane de reducere, platesti campanii publicitare, iti suni clientii periodic si faci studii sa vezi ce-si mai doresc sa le oferi, etc, etc...si intr-o buna zi cineva se gandeste sa-ti dea o mana de ajutor si te denigreaza la mii de persoane in cateva ore. Si la 10.000 intr-un an.
E ca si cum maine cineva ar scrie pe toate forumurile de barbati despre mama/sora-mea/fiica-mea ca este femeie usoara, stii ca nu e adevarat, dar incearca sa nu-ti pese. E urat exemplul, dar plastic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Deja o dam in altele... dar e si asta un mod de a face publicitate.

Uite, eu de exemplu n-am auzit de situl dvs. decat acum, datorita acestui subiect. Cand zic magazine online pentru copii primele care imi zboara prin cap sunt bebelusultau, buburuza, bestkids...(sper ca nu se considera reclama, e doar un exemplu).

Ma rog, trecand prin filtrul mintii mele am luat de buna informatia - un site cu articole pentru copii... Mai putin povestea doamnei. Acu daca acea doamna nu avea dreptate cu hainutele, inseamna ca ati calcat pe cineva pe coada dintre "adversari" si totusi ar trebui sa stiti de unde vi se trage.

Ca eu, om cu alte preocupari... daca nu am un motiv nu dau search pe google sa ma apuc sa denigrez primul link. (sunteti primul? :D)

O zi cu multe comenzi !

Mergi la inceput