Mamici inimoase de Constanta - 162

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Simona, ma uit si eu, da? te anunt luni ce am gasit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

Simona, ma uit si eu, da? te anunt luni ce am gasit.


Multumesc mult

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Simona, am eu carucior bun. Nu e chiar sport, e Chicco Multiway. O sa ma uit si de hainute, dar tocmai am dat un sifonier al Mariei, ca i-au ramas toate mici . Ma uit si de incaltaminte dar iar nu stiu daca se potrivesc, Maria poarta 36-37, poate gasesc ceva mai mic.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Simona, am facut ordine in beci . Pentru eventualitatea in care crezi ca e ok caruciorul, l-am pus in portbagaj. Am (tot in portbagaj) trei pungi cu hainute si incaltaminte pentru fetita si baietelul de 1 an (posibil sa mearga unele si pt. fetita de 2 ani). Sunt si lucruri bune si unele mai de casa. Am gasit destula incaltaminte(pantofi si sandale) nr. 33-34. Presupun ca ii vin, daca fetita e nu e foarte mare.

Sa-mi spui cum sa procedam, sa ne vedem.

Cornelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Cornelia: multumesc tare mult

Hainutele si incaltamintea sunt bune. Am vorbit mai mult cu mamica si ii este necesar un carucior sport, tip umbrela, sta la etajul 4 si ii e mai dificil cu un carut mai greu.Iti las numarul de telefon pe PM sa vedem cand ne intalnim pentru hainute.
Fetita poarta 33-34, la fix o sa-i fie buna incaltamintea.

Va doresc o duminica frumoasa




Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elypetrov spune:

Buna dimineata , in sfarsit avem iar calculator cel vechi s-a stricat
Cornelia am reusit sa o insriu pe Diana la scoala ,acum ramane sa vedem la ce doamna , cica nu s-au format clasele , mi s-a recomandat d-na Samata ,vom vedea , sper sa rezolv repede si aceasta problema
In rest ne descurcam mai greu , eu am un program foarte incarcat si nu am pe nimeni care sa ma ajute la nevoie , doar sotul dar si programul lui e destul de aglomerat
Asteptam cu nerabdare concediul , vrem sa plecam undeva prin Moldova , ceva sugestii , recomandari le accept cu mare placere
Trebuie sa mergem si la salina , ni s-a recomandat Targu Ocna , a mai fost careva acolo ?
O zi placuta si frumoasa la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Ely, ma bucur ca ati reusit!

Simona, te sun in dupa amiaza asta sa stabilim.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elypetrov spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cornelia

Ely, ma bucur ca ati reusit!

Simona, te sun in dupa amiaza asta sa stabilim.


Cat despre tort poti apela la Nina Al Agha , imi este prietena si daca vrei pot vorbi si eu cu ea

Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Ely, multumesc pt. recomandare. E aceeasi Nina recomandata de Lulu, nu? O sa ramana valabil pt. urmatoarea aniversare , ca pana la urma, din comoditate, ca e langa serviciu, am fost la Collage A iesit foarte frumos, oricum. Dar am vazut pe site la ea niste torturi cu Mickey si alte personaje, care mi-ar placea pt. Vladimir, asa ca mai vorbim.

Daca aveti nevoie sau auziti pe cineva care are nevoie de carucior, spuneti-mi, ca tot m-am pus pe eliberat beciul . E aproape nefolosit caruciorul, mai mult prafuit de la depozitare.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Citat:
citat din mesajul lui lulu77
simona, la un moment dat a fost donat la actiunea de Craciun de la Dorally un carucior de gemeni in stare absolut perfecta, care se afla la Dodo, daca nu s-a vandut intre timp.

Acel carucior nu a stat niciodata la mine ci la happy (caci avea loc de depozitare)apoi la mama unei prietene de ei din Navodari...nu stiu daca mai exista ori ba.Eu vorbisem cu cineva de la un centru de copii cu dizabilitati sa vina sa-l ia pentru acei copii;nu stiu daca l-au luat ori ba.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!





Lunga poveste a caruciorului ! Am reusit saptamina trecuta sa-l vind in sfirsit, pentru ca nici mama prietenei mele nu mai vroia sa-l tina, asa ca ... saptamina viitoare o sa primesc banutii pe el si o sa ti-i aduc dodo sau o sa ti-i trimit in cont.

Ghiulten, mami implinita de printesa-domnisoara Ayla (15.01.2004) si buburuza mica Alara (25.01.2012)

Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput