Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (215)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Din pacate ne-am intors de acolo primind o veste proasta, un deces in familie, sora mamei, asa ca azi am fost la o inmormantare si-s cam intoarsa pe dos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Belle- ai PM.
Gabi - superba locatie si superbi copii ai! SI ma bucur asa de tare pentru tine k vad ca se inteleg si se joaca impreuna, bravo lor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitzam

Din pacate ne-am intors de acolo primind o veste proasta, un deces in familie, sora mamei, asa ca azi am fost la o inmormantare si-s cam intoarsa pe dos.


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla
Mami de puf mare, Andrei-Stefan (25.05.05) si puf mic Raducu(06.06.2008)



Condoleante, Gabitza...



YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

POZE
Mami de Eva scumpa
Si
Lucas Mathias
Trombofilie, Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitzam

Din pacate ne-am intors de acolo primind o veste proasta, un deces in familie, sora mamei, asa ca azi am fost la o inmormantare si-s cam intoarsa pe dos.


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla
Mami de puf mare, Andrei-Stefan (25.05.05) si puf mic Raducu(06.06.2008)



Condoleante...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Hrisos a inviat!

Noi suntem pe la bunici, langa Targoviste. Am fost cu eli la dr la bucuresti ptr operatie si e programata in 25...a zis ca o sa ii scoata polipii si o sa ii mai micsoreze amigdalele.

Gabitza sambata o sa mergem si noi la Bran si am ales acelasi loc ptr cazare...Vrem sa vedem castelul...eu nu l-am vazut inca! Sper sa fie vremea frumoasa!

Va doresc multa sanatate piticilor! Noi ne tot vaitam...ba o ureche, ba muci...ba unu, ba celalalt...si tot asa...Am fost si intr-o excursie la Antipa...Ne-au dus in pas alergator prin salile alea..cred ca le-a placut piticilor....Eli nu a mai mers cu metroul...nu pot sa va spun ce fata avea...iti venea sa o mananci...Ne-am lasat special masina la Gara de Nord ca sa ii plimbam cu metroul :)

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Miha, succes mult cu operatia lui Eli si sedere placuta la Bran. Ieri au fost si Costi cu baieii mei la Antipa, le-a placut foarte mult.
Ce dragut, excursie la Bucuresti :) Iar plimbare cu metroul vor si ai mei din cand in cand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Buna!

Gabi condoleante!!

Ylari la tzara am fost doar o zi, in ziua de Paste, pt ca acolo a plouat sambata, duminica la fel, dar ne-am dus, ca promisesem, ne astepta bunicul acolo, ne-am dus cu toata masa de Paste.
A plouat pana la pranz, cu pauze, de am innebunit, copiii numai namol, Ana a cazut in balti de n ori, terminsasem schimburile ei, desi luasem vreo 4-5; dupa pranz a venit soarele, vreme frumoasa, parca nici nu fusese vremea aia, iar eu cu musafiri si copii plini de noroi :))
In rest, le-a placut, au alergat, hranit gaini, rupt flori, nebunie!! Au luat o gura de aer curat, bunicul s-a bucurat sa-si vada curtea plina cu copilasi, masa plina, cu toti copiii si nepoti, stranepoti in jurul ei.
Am pus poze pe Fb, pe picasa nu am mai pus.

Mihaser bafta cu operatia!!

Alina anto sper sa nu fie si la voi asa, dar sa zic cu Ana: pe la 3 luni jumate, spre 4 a inceput sa nu mai pape bine, putin si rar asa, s-a vazut imediat la greutate; pediatra se uita crucis, mai nu e slaba, e ok, dar fata de avantul avut (1kg/luna) , acum lua prea putin cam 300g si era putin, nu ne puteam explica, am zis sa mai asteptam o luna sa vedem. La 4 luni jumate au aparut 2 dinti, eu zic ca ala era misterul, ca dupa aia si-a revenit cu mancatul, greutatea, cu perioadele rele de la eruptii. Dar la voi nu cred ca e asta, pt ca Filip nu a fost ff papacios d ela inceput, nu?

Pupicei mamici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Gabita: condoleante

Vazand pozele tale parca am fost si eu la munte, foarte frumos!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut,

Multumesc mult Gabi! Sper ca esti mai bine azi! ...Da, e dragut cu metroul...am vazut ca statia de la Politehnica va deveni muzeu...sper sa-l vedem si noi in viitor! Ma bucur ca le-a placut piticilor la Antipa...Ai mei si-au cumparat un copacel cu multe animale de plus de acolo si sunt foarte incantati de achizitie.

Lorich multumesc mult. Iti dai seama ca am niste emotii...

Va pup! Sa aveti o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

La multi ani ROBERT !!!!
Iti uram sa fii sanatos, fericit, implinit si sa aduni numai zambete in jurul tau!!!!
O zi minunata!




Mergi la inceput