LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***419***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Revin cu raportul. Am ajuns azi pe meleaguri bucurestene. Abia de maine la lucru. A fost... ca la socri si am reusit sa ma cert cu toata lumea si sa pic eu de "suparacioasa", "prea nervoasa" etc.

Ce pot sa zic, bine ca incep munca...

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way


Bine ati revenit.

pai zi-ne si noua. descarcati-va, draga doamna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Pe mine m-au surprins raspunsurile Simplyanei si ale Ilincai
-ale Simplyanei pentru ca tradau o doza mai mare de rational decit as fi banuit eu la Simpli
-ale cuscrei ma asteptam sa fie mai...rafinate, cumva; mai "rafinate" in sensul de "mai despicate in patru"

A, si m-a surprins Ela cind a parut deranjata ca sint...obsedata de sex

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis







Ahaha, la cat sunt de introvertita pe tema asta, e prea mult si cat am raspuns:))) Adica face-to-face as insira vrute si nevrute, dar sa le las pe un forum public- no way

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Pizza+bere doriti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Pizza+bere doriti?


Sincer, da. Si azi si miine :)))



http://scrisoaredelamosul.blogspot.com/

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Pizza+bere doriti?


Daca e dupa dorinta, ti-as raspunde...cacalau! Adica, fara numar, fara numar!

Daca e sa ma iau dupa oglinda, izmenele care nu ma mai incap si decizia mea rationala luata azi dimineata, zic "pas".

Dar, la 8 jumate, ne intilnim la un restaurant "cam fain" si poate uit sa ramin rationala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Ilinca, io n-am nici o treaba ca "ramine" ca doar n-am facut/zis nimic rusinos. La o adica, ar putea citi si Jambo. Iar de alde Caragialienii -ce nu-s din club si-s vira nasu' pe aici- cu "pac la Razboiu'", jur ca mi se rupe...a la grande!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Ilinca, io n-am nici o treaba ca "ramine" ca doar n-am facut/zis nimic rusinos. La o adica, ar putea citi si Jambo. Iar de alde Caragialienii -ce nu-s din club si-s vira nasu' pe aici- cu "pac la Razboiu'", jur ca mi se rupe...a la grande!

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis







Pai poate io am chestii rusinoase :P
Pizza am balotat azi, bere nu, da' cred c-o sa bem un gin ca avem 5 ani de indragosteala

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Inca o similitudine cu Anca: si eu consider ca trairile care conduc la iubirea fizica si dorinta sint cele care conteaza si cele care imi ramin pe retina, in detrimentul "frecushurilor" fizice care, nici ele, nu sint de lepadat. De aia, la mine, nu e pericol de a cadea in ispita pentru ca eu ar trebui sa ma indragostesc de ispita, ceea ce nu e tocmai usor.

PS. Si eu merg pe marginea trotuarului si acum. De la zodie ni s-o fi tragind? Simpli, help! Si tu faci din astea?

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis



Aci poti sa ma-numeri si pe mine, nu-i de mine "sexu' sportiv" sau strict pentru performantza tehnica, fara fluturasi, emotii, iubire- nu-i de mine (pe incercate:)))

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.


+ inca 1

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Eu rezolutiile legate de greutate le las pt saptamina viitoare. Acum inca mai am "chestii" prin frigider...

Monn, lasa ca stim noi ca esti nervoasa si suparacioasa. Nu ne pacalesti...

Anca, m-am ffff regasit in ceva ce ai scris, da nu-ti zic ce

Inaaa! Chestionarul! Da, adresarea e imperativa. Cind om raspunde numai noi doua la intrebari, ne potolim



http://scrisoaredelamosul.blogspot.com/

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Inca o similitudine cu Anca: si eu consider ca trairile care conduc la iubirea fizica si dorinta sint cele care conteaza si cele care imi ramin pe retina, in detrimentul "frecushurilor" fizice care, nici ele, nu sint de lepadat. De aia, la mine, nu e pericol de a cadea in ispita pentru ca eu ar trebui sa ma indragostesc de ispita, ceea ce nu e tocmai usor.

PS. Si eu merg pe marginea trotuarului si acum. De la zodie ni s-o fi tragind? Simpli, help! Si tu faci din astea?

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis



Aci poti sa ma-numeri si pe mine, nu-i de mine "sexu' sportiv" sau strict pentru performantza tehnica, fara fluturasi, emotii, iubire- nu-i de mine (pe incercate:)))

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.


+ inca 1

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)





eeee, nu ziceti asa. poate acum a trecut vremea. Inainte asa ziceam si eu, pana cand s-a intamplat acea nospte din Paris cu libanezul...

Mergi la inceput