Aradence DC (171)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Eu stau si beau vin si ascult pe youtube interviuri cu maia.

Ct-ul l-ai facut la euro medic? pentru ce? Asa ti-au zis cei din Ungaria sa faci?

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac
Ct-ul l-ai facut la euro medic? pentru ce? Asa ti-au zis cei din Ungaria sa faci?[/teal]

Miha pai asta e al saselea deja din august anul trecut incoace Cam tot la 6 saptamani se face ca sa evalueze ce se intampla,face parte din studiu.Imi face la torace,abdomen si pelvis.
Poate il confunzi cu PET-CT?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Am inteles. Dar nu trebuia sa te duci cu el gata facut in Ungaria?
Cred ca m-a luat vinul si nu mai tin socoteala la ce si cum.

N-ai somn? trage-ma de maneca sa vin cu rolele alea odata. Le-am bagat in debara si nu le mai vad dimineata cand plec

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac

Am inteles. Dar nu trebuia sa te duci cu el gata facut in Ungaria?
Cred ca m-a luat vinul si nu mai tin socoteala la ce si cum.

N-ai somn? trage-ma de maneca sa vin cu rolele alea odata. Le-am bagat in debara si nu le mai vad dimineata cand plec

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011


Mihaaa de la vin ti se trage ,cum sa merg cu el gata facut? Acolo mi-l face mereu,la Euromedicul lor.
Stii ceva,mai bine zi adresa si orele cand se poate merge ca poate bag eu o tura dupa ele,sau il trimit pe husband ,si-asa tu ai o gramada pe cap.
Mi-ai cam facut pofta de vin,mai am un pic p-aci d-ala buuun de la tara,dar imi facusem plan sa citesc oleaca la ora asta si daca gust,pic rapid la Eventual iau o gura inainte sa ma trantesc in pat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Neata. Haideti la .
Mihaelo, cum facem? Merem cu o masina sau vin si io cu a mea? Ce fain ca ai ajuns la teatru...
Moni, ce citesti?


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Azi mi-o zis Vlad "Mami, io o iubesc pe o fata de la mine din grupa, si am pupat-o in somn. Da' nu in vis. Am pupat-o pe obraz cand dormea la amiaza."

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat

Azi mi-o zis Vlad "Mami, io o iubesc pe o fata de la mine din grupa, si am pupat-o in somn. Da' nu in vis. Am pupat-o pe obraz cand dormea la amiaza."

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC



Ce frumos

Mai Ada sa vedem cate suntem, ca daca incapem mergem cu masina mea.

Deci cine mai vine? - eu
- o colega de la servici cu prietena
- Ada
- Clau
...... se mai inscrie cineva?
Deocamdata suntem 5.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Prezenta si io la cafea!
Moni, ce face nepotica? Nu ne-ai mai zis nimic de ea! Ceva poze? Cele din spital le-am vazut pe FB.
Cand primesti rezultatul de la CT? Te rog sa scrii ca poate mai uitam sa te intrebam, chiar daca esti singura pe aici aparem noi rapid daca scrii.

Miha, mersi ca ai luat-o pe Ade. A fost tare fericita, mai ales ca nu stia. A zis ca s-a jucat numai cu Ghighi.

Ada, deci ai si tu copil "indragostit"!

La multi ani Vlad de DianaR!
Diana, ce mai faceti?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

ce somnnnnnnn imi eeeeeee

Vlad
Sa fii sanatos!

si pentru ca eu intru din an in PASte, o felicit pe Ildi de pe acum


Ildi
Sa fii fericita, iubita si sanatoasa!

Abia astept sa mergem la Forza ZU :)

Moni, sa nu ma crezi o ignoranta dar eu mare lucru din ce spui nu pricep Tot timpu o intreb pe Ada si o pun sa-mi detalieze medicina pentru mine e o nebuloasa




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Salutare !
CLAU lasa ca ma bag si io la asta cu ignoranta,ca a trebuit sa caut pe yotube sa vad/aud ce naiba o fi aia "Forta zu" ,si m-o lamurit numa' husbandu' cum ca-s aia cu farsele de la radio (pe care i-am mai prins intamplator pe masina cand eram cu frate-meu,ca daca-s singura caut doar muzica,cum aud alta voce - publicitate sau alte taclale schimb rapid)
Sincer io de cand s-a nascut Diana am abandonat cu totul toate emisiunile de divertisment de la Tv,toate emisiunile gen talk-show ,de politica, stirile,chiar si serialele (de astea imi cam pare rau) si doar uneori mai apuc sa prind cate un film ... De aia-s pe dinafara cu noutatile in domeniu.
Stirile le citesc rapid pe net - titlurile rapid si daca e ceva interesant,aprofundez,nu sa pierd io cate o ora cu tampeniile lor de inflorituri la stirile TV.Daca mai apare cate un subiect mai "tare" de dezbatut,in cateva secunde careva a si deschis subiect pe DC si daca e ceva de el ,ma dumiresc rapid de-acolo Numai daca e cine stie ce cataclism,sau nu-s dumirita cu ceva, deschid si TV ... adica in camera unde stau eu, ca pe husband il trimit sa se defasoare la Tv in cealalta camera sa nu-i aud
ADA citesc "Castelul palarierului" de Cronin,o aveam de ani buni si nu stiu de ce n-am pus mana pe ea.Mai am asa vreo 10-15 carti in toata biblioteca pe care nu le-am ctitit,unele n-am avut chef cand le-am luat (majoritatea in urma cu 15-20 ani) de genul ala ,pe urma n-am mai avut timp ... acum recuperez imi place cum scrie asta,asa ca am nevoie si de celelalte carti ale lui si cum nu le am cred ca trebuie sa ma reinscriu la Bibl.judeteana,pe vremuri eram inscrisa si-acolo si la cea de la liceu (inainte si la cea de la generala evident ) nu mai zic ca eram "inscrisa" la vecini/prieteni/rude cum vedeam o biblioteca cum sho pe ea la imprumutat
ADA legat de Vladut wow ce dragut
ALINA mersi ,Iulia e chiar cumintica - papa,doarme - maica-sa e mai stresata ca moare de foame ,ba chiar in prima noapte si a doua zi i-a dat si cate putin lapte praf ,e derutata rau,desi ii tot repet ca un bebe flamand nu doarme (chiar cate 2-3 ore cat doarme ea) si urlaaa Acum parca s-a mai calmat.Poze am mai pus cateva aici:http://www.dropshots.com/moni2012#date/2012-05-12/16:41:00 cam putine,ca tot am uitat aparatul acasa,aveam in plan sa ii fac si cu copiii,dar am asteptat sa ii mai treaca disperarea mamicii
Mintenas ma si duc ,ca azi n-am vazut-o

Mergi la inceput