Aradence DC (171)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Moni sa-ti traiasca nepotica. Cumnatei tale refacere rapida si mult laptic.


Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Nepotica IULIA http://www.dropshots.com/moni2012#date/2012-05-09/08:12:14
S-a nascut azi la ora 9,natural cu epidurala si cu 3,900 kg
Epidurala i-au pus-o abia pe la dilatatie 6,la ora 4.Are din prima si laptic.Iulia e fomista cum erau si ai mei si se pare ca si la fel de galagioasa .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Ce buflica si frumusica ii tiza noastra. Moni, sa va traiasca nepoata si sa fie sanatoasa.
Haideti la tura a doua de .


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Moni, sa va traiasca nepotica, sa fie sanatoasa si mancacioasa! Iar cumnatei tale refacere rapida si multtttttttt laptic!
E frumoasa pitica si dolofana!


Ada, io totusi speram ca la tura doi de cafa bagi si niste vin




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Multumim de urari.Abia astept sa vina acasa
Hai ca vin va dau io azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Niatza. Ioi ce aventura avuram ieri. Am mers in parc de la scoala/gradi si cd i-am facut dus la Vlad, pe la 20 si ceva am vazut o capusa la ceafa, pe gat. Misca din picioare...bleah ca numa' aia o mai am in fata ochilor cum intra ea in puiul meu. Am sunat-o pe Alina moro si am fugit cu el la urgente, dupa ce am stat vreo 10 min degeaba in curte la infectioase. I-a scos-o pe jumatate, apoi i-a facut anestezie locala si l-a bazait cu un ac de i-a facut gaura. S-a ales si cu antitetanos... Bine c-am scapat. Luam antibiotic 5 zile.
Haideti la .


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

GABI LA MULTI ANI !

ADA aoleu Io nici nu stiu cum arata Dar chiar asa raspandite-s? Io pana in ultimii ani de cand cu publicitatea,mai ales pe DC,n-am auzit niciodata de ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Ioi Ada, mi s-a ridicat parul. Las ca trece cu antibiotice, bine ca ai vazut-o. La fete e nasol daca se pune pe cap...pana le caut prin claia de par.... A plans Vladut cand l-au bazait cu acul?

Moni, felicitari pentru nepotica. Sa fie mancacioasa si sanatoasa, ca frumusica e foc!

Mama Marei si a Dorei


www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani Gabi! (si aici)
Sa fii fericita alaturi de cei dragi!

Ada, mie mi se pare putin 5 zile de antibiotic, dar nu stiu sa-ti recomand exact cat. Asta ar trebui sa stie un medic la infectioase, dar in Arad nu cred ca vei gasi unul...


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Apropo de capusele astea.Am vazut la Debrecen,anul trecut cand am stat o noapte de-am dormit la spital (a fost draguta doctorita si ne-a propus asta ca sa nu platim la vreo pensiune) ,deci am vazut o doamna in varsta,colega de salon care avea asa ceva.Arata Era plina pe torace fata-verso de pete mari si intinse rosii,zici ca erau arsuri sau mai stiu eu ce .Ne-a povestit ca ff greu a ajuns sa se depisteze de la ce i s-a tras ...

Mergi la inceput