ce ati face?

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

am fost intrebata daca mi-as incredintza copilul lui 3x3.

nu stiu cine e 3x3, decat ca posteaza multe mesaje la paranormal...mesaje care eu nu le citesc(mici exceptii poate doar 2-3)

de aceea o invit aici, daca doreste sa participe, sa-mi raspunda la cateva intrebari:
-cine esti?(varsta,sex, familie, locatie...in general)
-in cine, ce crezi?
-religie,denominatiune?

multumesc, astept raspunsul tau.


michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

am fost intrebata daca mi-as incredintza copilul lui 3x3.

nu stiu cine e 3x3, decat ca posteaza multe mesaje la paranormal...mesaje care eu nu le citesc(mici exceptii poate doar 2-3)

de aceea o invit aici, daca doreste sa participe, sa-mi raspunda la cateva intrebari:
-cine esti?(varsta,sex, familie, locatie...in general)
-in cine, ce crezi?
-religie,denominatiune?

multumesc, astept raspunsul tau.


michelle



nu inteleg acest interogatoriu . daca vrei sa afli ceva despre cineva te interesezi personal nu trimiti invitatie in neant sa se prezinte respectivul cu raspunsurile in bat la intrebarile tale.
cu atat mai mult cu cat ai dat deja raspunsul la intrebatrea care ti-a fost adresata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

michelle am uitat sa precizez ca eu nu as spune unui ateu sau cuiva care nu crede expresia de mai sus.
si nu, nu te judec pe tine. daca cumva asta crezi. dar repet ca trebuie intelepciune ca sa ajungi la inima unui om.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta

Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

am fost intrebata daca mi-as incredintza copilul lui 3x3.

nu stiu cine e 3x3, decat ca posteaza multe mesaje la paranormal...mesaje care eu nu le citesc(mici exceptii poate doar 2-3)

de aceea o invit aici, daca doreste sa participe, sa-mi raspunda la cateva intrebari:
-cine esti?(varsta,sex, familie, locatie...in general)
-in cine, ce crezi?
-religie,denominatiune?

multumesc, astept raspunsul tau.


michelle



nu inteleg acest interogatoriu . daca vrei sa afli ceva despre cineva te interesezi personal nu trimiti invitatie in neant sa se prezinte respectivul cu raspunsurile in bat la intrebarile tale.
cu atat mai mult cu cat ai dat deja raspunsul la intrebatrea care ti-a fost adresata.

alina


sa ma interesez personal, unde?
astea sunt intrebari simple, nu interogatoriu.
si am si mentionat ca"daca vrea"...si sa dea info la modul general(nu ma intereseaza numele, adresa...buletinul si grupa sanguina)

citind cateva din mesajele ei sunt curioasa, in ce /cine crede?

pe unde traiesc eu, nu stiu la voi...nu e un mare secret. toate bisericile au afisate "crezul" lor, oamenii in general spun daca si in ce cred...cand stai de vb cu ei. nu e nimeni ofensat de intrebare.



michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta

Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

am fost intrebata daca mi-as incredintza copilul lui 3x3.

nu stiu cine e 3x3, decat ca posteaza multe mesaje la paranormal...mesaje care eu nu le citesc(mici exceptii poate doar 2-3)

de aceea o invit aici, daca doreste sa participe, sa-mi raspunda la cateva intrebari:
-cine esti?(varsta,sex, familie, locatie...in general)
-in cine, ce crezi?
-religie,denominatiune?

multumesc, astept raspunsul tau.


michelle



nu inteleg acest interogatoriu . daca vrei sa afli ceva despre cineva te interesezi personal nu trimiti invitatie in neant sa se prezinte respectivul cu raspunsurile in bat la intrebarile tale.
cu atat mai mult cu cat ai dat deja raspunsul la intrebatrea care ti-a fost adresata.




sa ma interesez personal, unde?
astea sunt intrebari simple, nu interogatoriu.
si am si mentionat ca"daca vrea"...si sa dea info la modul general(nu ma intereseaza numele, adresa...buletinul si grupa sanguina)

citind cateva din mesajele ei sunt curioasa, in ce /cine crede?

pe unde traiesc eu, nu stiu la voi...nu e un mare secret. toate bisericile au afisate "crezul" lor, oamenii in general spun daca si in ce cred...cand stai de vb cu ei. nu e nimeni ofensat de intrebare.



michelle


acolo unde scrie ea si nu citesti tu, iar aici sunt pe un forum, nu la biserica .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

dar daca suntem la un subforum despre credintza, despre ce vreti sa vorbim si sa fim on topic?





michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

intre un subforum de credinta si biserica pe care o pomenesti este o mare diferenta, cel putin din punctul meu de vedere, iar katya tocmai ti-a dat un sfat foarte bun, pacat ca nu il poti urma.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katya spune:

Nu va certati. A-alinta, pe vremuri si eu i-am zis lui Michelle una alta, cind o auzeam cu credinta si cu Romania, pe urma am vazut ca asa e ea, ea e fericita si vrea ca si altii sa fie.

Michelle, am inteles pct tau de vedere, as fi intrebat si eu ce-ai intrebat tu, dar daca am vazut ca omul zice clar ca-i ateu, n-ai ce mai zice, are fiecare motivele lui pt care tine inca de simpla forma a unei credinte.Cit despre 3ori 3, ea n-are nicio vina, unii dintre noi au fost peste ea, ea n-a deranjat pe nimeni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

un cantec pot sa pun aici, fara sa se simta cineva ofensat?

take my life and let it be
http://www.youtube.com/watch?v=V0Byp7aK2DA&feature=related

michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

katya, imi pare rau ca a sunat a cearta .
eu chiar nu am de gand sa ma cert cu cineva , nici in viata reala cu atat mai mult pe un forum . am avut doar un schimb de replici in contradictoriu cu michelle si atata tot.


Mergi la inceput