FIV CU OVOCITE DONATE - cap. 15

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bichi spune:

Multumesc fetelor! Sunteti deosebite!
Am o curiozitate: am inteles ca Fivdonate e un moderator, dar nu am inteles daca este femeie sau barbat.
100 de puncte cui ma lamureste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bichi[/i

Multumesc fetelor! Sunteti deosebite!
Am o curiozitate: am inteles ca Fivdonate e un moderator, dar nu am inteles daca este femeie sau barbat.
100 de puncte cui ma lamureste!



Bichi hai ca m-ai facut sa zambesc . Userul fivdonate, e un user comun pe care il poate folosi oricine de aici...cele active la acest topic, doar daca cere parola. Alina-alba , prin bunavointa ei, se logheaza pe acest ID ca sa deschida un nou capitol sau sa faca modificarile pe prima pag....dar avem acces toate la acest user.Capisci?



MTHFR A1298C genotip heterozigot; Factor XIII genotip heterozigot; PAI-1 genotip homozigot
2 FIV nereusite la Budapesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bichi spune:

Multumesc! Acum m-am iluminat!
Prin alte forumuri pe unde sunt eu NU putem modifica noi, doar moderatorul, el are puteri depline

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

buna seara fetele
multumesc mult de urari
bichi, irilac super vesti
va pup pe toate alina, looana, irilac, bichi, cocolino, apalina, brigit, miracol, amaliaro
am sa incep si eu sa va stresez cu intrebarile saptamana viitoare, sa am informatii de calatorie fresh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teli spune:

Fetelor , trebuie sa pun si eu o veste buna la inceputul asta de capitol , ca am vazut ca asa merge treaba .
Prietena mea (pot sa te numesc asa ?) care a facut fiv la Kiev are azi , in ziua a 11 de la tranfer cu embrioni de 3 zile , un beta foarte frumos 118.

Doamne ajuta pe mai departe ,atat ei cat si voua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

bravo sanatate la prietena ta si da duca sarcina pina la termen DD SA FIE LINGA EA

amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

teli super veste, sa fie sanatoara si sa aiba 9 luni linistite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apalina spune:

buna seara.Alina 2003 ,merci de lamuriri ,luni voi merge clar la medic ,picioarele imi sunt tare umflate si nu cedeaza deloc ...ma gandeam eu ca un pic e cam repede sa se umfle ,nu sunt asa grea inca,vedem luni ce zice nenea doctor.Bichi bafta cu embrionasiiMiracol ...toats lumea se mira ce mare e deja burtica la doar 13 saptamani ...sper doar sa nu fie ceva in legatura cu retentia de apa si picioarele umflate ,deja ma tenteaza sa-mi cumpar un pantalon de gravi sa -mi etalez burticaVa pup

Doamne Doamne a facut o minune 12 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Apalina cumpara iubita pantalonasi de graviduta sa vezi ce bine te vei simnti

amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sper spune:

Bun gasit in casuta noua
Imi place f mult poza de la avatar Fivdonate
Fetelor va graviditi pe banda rulanta aici
Amalia tu la TSH-ul ala de 15 cred ca aveai tiroida inactiva de aici si FSH f mare . Ma mira ca FSH-ul e si mai mare cu toate ca ti-ai reglat tiroida.



Speranta

Mergi la inceput