LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***415***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Asa arata fatuca lui Leon in seara asta

https://picasaweb.google.com/olgagireada/LeonBubite?authkey=Gv1sRgCNOr0Kyb2d3EtwE#5727654933183500146



Olga, mamica fericita de David (16.04.2009) si Leon (19.02.2012)


Vai, Olga, m-a apucat plansul cand l-am vazut pe Leon. Cred ca e o alergie la ceva - parca nu mai arata a eruptie de boala contagioasa- sper sa descopere doctorul cauza si sa o combateti cu succes. Ma bucur ca nu este nevoie de operatie in cazul lui David- urasc doctorii care pun un diagnostic mai mult cu gandul la recompensa lor decat la sanatatea copilului!(am patit-o si noi si stiu cat de stresant poate fi)Mi-e mila de David, dragul de el, dar macar a reusit decalotarea. Sa nu iti fie frica sa-l decalotezi tu dupa aceea, cum ti-a zis doctorul, fiindca il va deranja tot mai putin operatiunea. Sa aveti o noapte linistita, baietii sa doarma bine si sa nu simta vreun disconfort!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Of, Olguta, te cred ca esti speriata! Poate intreb o prostie, dar poate avea legatura cu alimentatia ta?
Il pup si pe David, ce speriat o fi micutul de el!
O sterg la culcare, azi am avut o zi plina, Keutu nu a dormit la pranz, asa ca n-am avut nici 5 minute sa stau cu burta in sus.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Ilinca, Novus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Leon nu vrea sa doarma...

Anaan Din pacate sunt si astfel de doctori care sunt in stare sa chinuie copii si pe parinti, numai sa castige si ei un ban. Imi aduc aminte si de Mariuca, cum ziceau doctorii ca trebuie operata cu anestezie generala si a venit la buc si a rezolvat-o un dr in 5 min

Kea m-am gandit si eu la toate variantele, dar crede-ma ca am mancat mereu atent, iar de cand cu bubitele sunt si mai atenta.
De maine vreau sa-i schimb si lotiunile de baie, desi pana acum a fost super ok cu ele. De fapt cred ca maine il spal doar cu apa si vad vineri ce zice dr.
Pup mamica obosita Si David a sarit astazi somnul de pranz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Monn ti-am vazut rochia. Este frumoasa. Maine vin cu detalii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Gata, a adormit

Fug la somn!!!

Noapte buna!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Neata tufete!

Am vazut copilas cu bubite, sper sa ii dea de cap dermatologul

Vazut si rochita lui Monn si vroiam sa ii zic si eu sa stea mai dreapta.. poate ca tocurile o vor obliga sa aiba o tinuta mai buna a spatelui. Sandalele eu le vad negre (www.exceptionn-elle.fr/mode/a-qui-appartiennent-ces-chaussures-noires-a-talons/" target="_blank">asa, bineinteles, nu neaparat cu briz-brizuri :), ca si poseta, in ton cu "briul" :)) Si mai vad o bratara de argint lata pe brat.
Ruj neaparat in ton cu rochia. Machiaj foarte putin, stil natural. Rimel waterprof negru.
Nu prea stiu la unghii, ca eu daca nu le dau cu oja nu prea ma pricep.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

ah, si mi-e mila de David si de Oli care va trebui sa continue ce-a facut doctorul acolo, la putica si ii pup pe amindoi, ca sa le dau curaj



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Tufete, pe mailul comun gasiti o poza cu rochia mea. Care, zau, in poza arata naspa, pe viu arata muuuult mai bine. Am taiat capul ca mi se vedeau cearcanele si creionul de ochi intins

So, GINA si ANAMARIAME, in special, dar si OLGA, BIANCA, MATZAGRI, va rog sa imi dati niste sfaturi in legatura cu pantofii si cu accesoriile. Eu voiam sa imi las parul desfacut, mama si M. zic ca e mai bine sa il prind, ca sa se vada mai bine gatul.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way


votez si eu cu par strins in coc asa si sa ai si o esarfa dupa tine, dar nu stiu ce fel :)- ideal ar fi din acelasi material cu rokia...
Ah, si cerceii sa fie finuti, ceva de www.cartier.fr/les-collections/joaillerie/b8041200-boucles-doreilles-longues-diamants-l%C3%A9gers-de-cartier#/les-collections/joaillerie/b8041200-boucles-doreilles-longues-diamants-l%C3%A9gers-de-cartier" target="_blank">gen ori suruburi.


Mergi la inceput