Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 {5}

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns biancabia spune:

bulinuta asa si noi, scoatem aerul la un biberon de o gramada de ori, nu stiu daca mananca la 3 sau la 4 daca incepem masa la 3 si o terminam dupa 4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

scuze Adriana..... LMA Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Suzie, ai un baietel dulce foc! Imi place cum doarme si rade in somn, iar tati am vazut ca il intrece la capitolul nani

Lexi Le-am vazut si pe printesele tale! Intr-adevar a crecut frumos cea mica, iar Maria este o scumpa! Drum bun, sa ajungeti cu bine in Ro!

Beatrix sa te bucuri de minunea numita Sven!! ma emotionez de fiecare data cand il privesc, este un exemplu pentru mine! Si tu la fel!

mai citesc si revin.
vreau sa va spun ca de dimineata filipone a papat 120 ml lapte matern din bib!!!
La pranz 70 ml LP +san, acum 60 ml LP.

Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008) si Filip-Andrei(14.01.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Lexi - ce bubulina draguta ai tu acolo!!!

La multe luni pentru Ariana si Natalia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

alina, tare ma bucur ca ati rezolvat-o cu biberonul.

tebligia, Cristina, mar_ysa


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

am venit de la doc si spune ca e ca un chist asa si sa-l lasam in pace doar sa-l urmaresc sa nu creasaca.\\

Am imbracat puiul de paste,i-am luat si lui tati cadou si mi-am luat si eu o bluza


Faith da la 19 ani vroiam bebe ca deja eram cu sotul de la 16 ani si am asteptat sa termin liceul ca sa ma marit.Nu te gandii ca m-am grabit si mi-am inchis viata prea devreme cum gandesc altii nooooo nici gand,eu am fost mai precoaca asa la 19 ani cutreierasem deja toate discotecile .

Raluca bine zici asa e intre noi s-a format o legatura.

L multe lunite Natalia!


Alina e extraordinar ce povestesti tu acolo.

Mihacor imi pare rau ca ti-a racit piticul pup sa treaca repede.

Ica da vazut poze

Suzik zici ca=s mai deosebiti bei de mutatnte?

Mihaela cum adica nu-i fata acasa iti faci de cap?

Carina alice multu ca a-ti controlat bbei.

Iar ma suge Rafael de 47 de min.

Si Ca sa nu va mai simtiti nebagate in seama va ofer cate o tuturor care scrieti,cititi,spionati.

Fug pe FB ca tre sa vad poze de matza si ileana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biancabia spune:

Eu de o saptamana nu am mai pus-o pe Iris la piept. Nu s-a intarit pieptul si nu simt ca as avea lapte, dar daca ma strang putin iese din stangul putin lapte. Parca as pune-o sa suga dar nu o fi rau laptele dupa atatea zile? Parca imi pare rau sa nu o mai pun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrianaBuc

alina, tare ma bucur ca ati rezolvat-o cu biberonul.

tebligia, Cristina, mar_ysa


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012


La multi ani pt Natalia!

Da, si eu ma bucur mult!! Chiar daca mananca tot putin, macar e ceva.. El nu suge cum trebuie la san si de aceea nici nu ma stimula bine. Acum, dupa atatea mese sarite de la san tot nu mi s-au umplut sanii de lapte.. Deci copilul meu facea foamea. De acum am grija sa il fac mare si sanatos.

Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008) si Filip-Andrei(14.01.2012)


Bianca, nu ii da, ca nu mai e bun lapticul care a stat atata in san. mulge si da-i dupa aia.

Mihacor, sanatate puiului!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

ica arata foarte tare mulajul

mar ysa si noi mai avem nopti din astea de veghe

faith...am promis carinei si mai ales mie ca incerc sa ma relaxez cu mancatul...acum de ex de la 3 jumate si pana acum la 5 fara 10 a papat 110 ml cu pauze, ragaieli, feon etc......si tu incepi serviciul devreme

kraluca asa e ...ai dreptate

alina superrrr!!!

adriana deci mie nici un pupic, da?

bianca asa am patit si eu...s-a dus pur si simplu

altesa ma bucur ca nu e ceva grav

ma duc sa ii cumpar astuia mic centru de acivitati pe salteluta si aluia mare suport ptr nisip ...am primit prima de Paste si la mine nu rezista mult



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

hai ca a aparut si filmuetu cu Rafael pe FB

Mergi la inceput