FIV CU OVOCITE DONATE - cap. 14

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

nu mai zice nimeni nimik la capitol nou

amalia tsakoniati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

Salutare fetelor, va salut din varful patului . Am ajuns intr-un final acasuca la mine cu toate ca la un mom dat imi venea sa merg pe jos....atatea gropi, denivelari...m-a cam zdruncinat drumul asta ...cu toate ca sotul meu a incercat sa evite si sa mearga cat mai usor. Ieri dr mi-a zis ca embrionasii e posibil sa se prinda ori aseara ori azi, de asta sunt putin cam ingrijorata. Eu stiam ca blastocistii se prind incepand cu z3 de la ET.......acum nu mai stiu.
Amalia, te rog sa nu ma uiti cand mergi luni si vreau si eu sa vad rochita....
Fetelor, sunt f obosita dup 16 ore de drum, ma duc la somn si mai vb maine. Noapte buna


MTHFR A1298C genotip heterozigot; Factor XIII genotip heterozigot; PAI-1 genotip homozigot
2 FIV nereusite la Budapesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocolino2010 spune:

o mie de pupici si noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_alba spune:

Iri, bine ai venit acasa, cu embrionasii tai cu tot
Odihna placuta si endo lipicioas.
Va pup, fetelor, noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

noapte buna fise poufoase si kali nixta

amalia tsakoniati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

VISE

amalia tsakoniati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Looana spune:

Hello gagaci,m-ati dat pierdut
Azi am iesit si eu cu masina un pic in deplasare din oras la cumparaturi ,sa ma inoiesc un pic.Pe seara mi-a venit coafeza sa ma vopsesca la par nu pot sta nevopsita chiar daca sunt...mi-a adus vopsea pe baza de plante pt ca i-am zis ca sunt cu bb la purtator ,am ramas foarte impresionanta de vopseaua asta,asa misto mi-a facut parul,moale zici ca am pus balsam pe el....cred ca raman pt totdeauna pe aceasta vopsea...e mai scumpa dar i-si merita bani.Nu tu miros,acopera perfect,nu pisca la par super incintata.
In rest eu sunt bine,de maine intram in saptamana -8 ,trece timpul....tot maine primesc si pachetul cu Agolutin,mi-au trimis azi farmacia....asa ca maine fac injectia.Acuma am aflat ca astea se fac in fiecare zi,eu crede-am ca odata la 3 zile.Da ma gindesc ca nu pot sa fac 2 deodata ca sa fie tot la 3 zile mie groaza de ele ....le fac pt Dr.gineo. a zis sa le facem ca e mai bine,eu i-am zis sa-mi de-a reteta si mi-a dat dupa aceia am aflat ca astea se fac zilnic...Eu mi-am luat 25 de fiole sa-mi ajunga
Cocolino te astept cu pozitiv,trebuie sa vii cu mega betahcg in capitolul nou
Alina ,tu cind faci Betaghc?
Amalia vb.maine la tel.
Pup fetele

Looana Primavara incepe cu tine

Trombofilie Ereditara MTHF C677-T heterozigot
Imunofenotipare limfocitara (limfocitare T, B, NK)
4 sarcina naturale oprite din evolutie + 1 Fiv (intre sap. 5-7)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocolino2010 spune:

Buna dimineata!
Va doresc o zi buna, buna. Si mie la fel
M-am trezit devreme, am fost la recoltare, rezultatul abia dupa ora 20, pina atunci...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 5ab1na spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_alba spune:

Neata, gagici!
Cocolino, bravo! Abia astept rezultatul. Cred ca o sa fiu tot calare pe calculator deseara sa vad ce si cum.
Eu am hotarat (ajutata un pic de dr din Ro) sa fac beta vineri. Asa ca de dimineata, ma imbarc in masina si o tai laSibiu. Il fa c Polisano. Ei zic ca daca recoltez dimi, e gata pe la pranz. Macar nu am f mult de asteptat.
Eu va urez o zi buna, iar Cocolinei asteptare usoara.
Vi pupo

Mergi la inceput