ll

ll | Autor: eni0301

Link direct la acest mesaj

buna ziaua fetele
mutumesc foarte mult pentru urari,va doresc la toate sa vi se imlineasca visul cat mai repedesa aveti la fel de mult noroc ca si mine,,,
am sunat la szeged am programare la primul eco pe 11 aprilie asa ca Imi daca esti acolo poate ne intalnim iarasi
Ioana...bine ai venit intre noi..iti urez mult succes...si sa fii foarte optimista..conteaza f mult.
la noi problema a fost la sotul,si Zadori i-a dat vitaminele imediat dupa prima vizita la el 10 zile,dupa aceea a facut spermograma..care a iesit mult mai bun decat inainte,,,dupa aceea a luat inca 10 zile vitaminele cand am inceput eu injectarea..dar e mai bine sa-l intrebi inca o data.
si referitor la analizele pentru anestezie nu te grabi...ai timp sa le faci cand incepi tratamentul..iti spun asta pentru ca sunt valabile doar 1 luna(cele pentru anestezie)celelalte analize sunt valabile 6 luni.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Te rog sa pui un titlu concret pentru un subiect deschis altfel ma vad obligat sa-l sterg.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput