Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (61)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Paula esti mortala

Andrei m-a vazut intr-o seara cu un coleg...nici nu a vorbit cu mine, se uita fix la colegul meu, nu zicea nimic, doar se uita fix...apoi jumate de ora nu a mai vorbit cu mine


am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Histamina, felicitari!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Mara poarta 21-22 in functie de calapod. Are 13 cm in talpa :)
Vroiam sa va mai zic lucruri dar nu mai stiu. Va zic doar noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Adriana, la multi ani! sa fii fericita si sanatoasa si linistita !!

histamina felicitari!!

Michelle felicitari pentru bebelina

Babyce figura Tudor

Andrei poarta 23 la pantofi (ii sunt putini mari). dar in toamna purta 22 si acum 23...

a trecut cu bine ziua de azi pana la urma...doar pe fuga, dar e ok, imi place asa seara nu am intarziat decat 20 minute acasa, am fost sa luam niste prajiturele si Andrei nu a mai vrut sa iasa din magazin, a facut acolo niste crizute (a inceput sa tipe si sa bata din picior ) dar am reusit sa plecam fara tipete, calmi dupa vreo 3-4 minute de negocieri...

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

Da, da, ne puteti trece si pe noi pe prima pagina cu un carucior roz.
Noi suntem din nou cu muci si tuse:(

Mami fericita de Raisa - 01.08.2010

23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

Sunt happy! Bebelina tocmai a scos primele gangureli acum pe seara, culmea! nu cu mine sau ta'su ci cu Rebeca care ii vorbea ceva pe linba ei.


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Au sosit pantofiorii comandati de pe net. Cei masura 23 raman clar pentru la toamna ca acum sunt mult prea mari.
Ceilalti ii vin fix de tot ca in prostia mea am comandat 21 in loc de 22 . Ca urmare pe astia cred ca ii dau si comand altii in loc ca sunt f. misto.
A propos daca intereseaza pe cineva, astia sunt ii scot la vanzare : www.javari.co.uk/Babybotte-Toddler-Sunny-109-Child/dp/B00318C2WM/ref=ord_crt_shr?ie=UTF8&selectVariations=1&fromPage=cart&refURL=%2FshoppingCart&asins=B00318C2WM" target="_blank">link

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_Theo spune:

Buna seara tuturor.

Am intrat si eu putin sa va salut. Theo in sfarsit s-a facut bine asa ca acum respiram cu totii usurati.

Histamina felicitari pentru bursa. Poate ca va aparea soarele si pe strada ta. Sanatate multa lui Sebi.

Racusor am vazut pozele cu minunatia de Andrei. E tare simpatic si mi se pare ca-i seamana lui mami foarte mult.

Cristina sanatate multa; sa te faci bine cat mai repede.

Bumblebee dar voi intr-adevar traiti pe picior mare. Theo poarta 21.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui saddie

Au sosit pantofiorii comandati de pe net. Cei masura 23 raman clar pentru la toamna ca acum sunt mult prea mari.
Ceilalti ii vin fix de tot ca in prostia mea am comandat 21 in loc de 22 . Ca urmare pe astia cred ca ii dau si comand altii in loc ca sunt f. misto.
A propos daca intereseaza pe cineva, astia sunt ii scot la vanzare : www.javari.co.uk/Babybotte-Toddler-Sunny-109-Child/dp/B00318C2WM/ref=ord_crt_shr?ie=UTF8&selectVariations=1&fromPage=cart&refURL=%2FshoppingCart&asins=B00318C2WM" target="_blank">link


n-am fetita, ca i-as lua eu...

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
POZE CU PRINTISORII 2012...


Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Nicole, HEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!crezi ca am putea face rost din Austria/Germania de medicamentul Intercrom (cromoglicat sodic)de capsule 100 mg sau fiole buvabile de 5 ml?

E VORBA DE UN PUIUT DE APROAPE 3 ANISORI, CARE A SUFERIT MULT SARACUTUL, OPERATII SI ANALIZE CHINUITOARE, O PARTE DIN COLON TOT A RAMAS AFECTAT, I S-A PUS DIAGNOSTICUL DE NEUROPLAZIE INTESTINALA!

MERSIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
POZE CU PRINTISORII 2012...


Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput