Ultimul mophican..{14}

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Multam Glimmer. Sa ne edificam, zic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:



Sa traiesti 100 de ani



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui glimmer

Hai sa vin si eu cu ceva . www.scribd.com/doc/30441807/Belle-de-Jour-Aventurile-Intime-Ale-Unei-Prostituate-de-Lux-Londoneze" target="_blank">Aici.

Tocmai sunt in cautare de carti romanesti pe care sa le poata citi ai mei ... pot sa le recomand linkul asta sau e cu orgasme pe pereti ? Nu de alta dar am o reputatie de fecioara in ochii parintilor meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

nu-ti strica reputatia!
edit, ca din lipsa de diacritice s-ar putea sa intelegi gresit mesajul de mai sus. strica e fara caciula la ultimul a!
ma rog, acu depinde de optica fiecaruia, da' io nu i-as da-o maica-mii sa o citeasca (desi cred ca e prin biblioteca ei la mom. actual) - linkul pus de glimmer e la o carte despre viata si cariera unei tanti care s-a intretinut pe durata studiilor din prostitutie (ramura prostitutiei numita "de lux").

acu acea tanti e ceva cercetator, doctor in chelchesoz, asa ca n-a ajuns rau :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Imi place ca ati mutat clubul de citit aici la "casnice" ... uite asa, sa nu afle intelectualii forumului despre orgasmele noastre.

Ca sa raman in subiect, am citit vreo 150 de pagini din Fifty Shades of Grey si sunt cam dezamagita ...e scrisa exact ca romanele lui Sandra Brown, adica ca la clasa a 2 a. Fraze scurte, Detalii inutile despre mediul inconjurator, subiect subtire ... Imi da senzatia ca as putea sa scriu si eu o carte din asta dac ama folosesc de imaginatia lui fiu-meu. Prin urmare, m-am apucat sa ma duc pe la pagina 700 sa caut scenele erotice si fara greutate, le-am gasit - asa ca am citit niste scene care iar nu prea mi-au placut, ca sunt din alea cu "durere", el o pocneste pana ii inroseste fundul si ea este pe tavane de placere, bataile astea erotice (?) fiind povestite pe 3 pagini si sexul propriu-zis in 2 randuri, la final, ca sa nu zica cititorul ca masculul bataush nu isi foloseste putza. Trebuie sa specific ca la finalul partidei, o da cu crema pe fundul inroshit, ca sa nu faca coaja si sa-l zgarie la palma data viitoare.

Deci am inceput sa am asa dubii, dar nu renunt pana nu am si eu macar un orgasm cat de mic, poate ma convinge autoarea pana in final si ii trag si eu lui barbata-meu cateva (ca merita cateodata) sub pretextul ca asa se face sex in ziua de azi ... sic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui corap

nu-ti strica reputatia!

Ok - atunci i-o dau lui taica-meu ca el e deschizatorul de drumuri ... maica-mea este mai selectiva, citeste numai carti citite si reconadate de altii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

BUFLEAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! am editat, am banuit ca iese o traznaie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui corap

BUFLEAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! am editat, am banuit ca iese o traznaie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hahahahaha ... Ok, am priceput, nu i-o dau.

Pai daca scrii asa telegrafic ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Baiii, am o colega de serviciu, vrea si ea varinata pdf pentru FSG ... Mi-o trimite si mie cineva pe email, poate puteti sa micsorati fisierul cu un zip ceva ...

Mergi la inceput