GRADINITE PRIVATE CLUJ NAPOCA

GRADINITE PRIVATE CLUJ NAPOCA | Autor: georgiana310

Link direct la acest mesaj

Va rog, are cineva o recomandare buna despre o gradinita privata in Cluj?

Eu am avut o experienta cumplita acum si... nu mai stiu in ce sa am incredere! :((( :((( :(((

Multumesc.



Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Fetita mea e la gradinita Tandarica din Manastur si de aproape 3 ani nu am avut nici un motiv sa ma plang de ceva. Daca vrei mai multe detalii, cu drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Multumesc pentru raspuns. Am vazut si eu gradinitele lor - dar cel mai important pentru mine este educatoarea! As vrea sa gasesc o persoana cat mai "nativ" inclinata spre pedagogie... Tie cum ti se par educatoarele de la ei?

Multumesc inca o data!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela1982 spune:

Gradinita pe care o recomand este Pandakindergarden. Au doua locatii, fetita mea merge la cea din cartierul Buna - Ziua, strada Zaharia Stancu. Cladirea este noua, iar curtea de joaca are vreo 2000 mp.
....si partea foarte draguta, cel putin pentru mine este ca au instalate camere si poti vedea copilul cum se joaca, daca mananca, etc.
Educatoarele sunt tinere si dupa reactia copilului la intrebari de "Iti place de Flavia? " :) se pare ca stiu sa se faca placute.
Ideea este ca ma uit aproape zilnic si vad ca au atat activitati, dar si ca se joaca cu copilasii.

Mergi la inceput