FIV in Ungaria 158

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miha2004 spune:

Buna seara, din pacate rezultatul chiar era negativ, azi a fost ziua 12 de la ET.Au fost fete care nu au inteles de ce am repetat bhcg-ul de acum 2 zile, atunci rezultatul a fost de 0,11, din 2 motive intemeiate, laboratorul respectiv scria ca limita de detectie a acestui hormon este de 1,2 nu am inteles cum au vazut ca la mine este 0,11, e ca si cum ai spune ca locuiesti la etajul 5 intr-un bloc de 4 etaje si al doilea pt ca era ziua 10 si desi eu stiam ca nu sunt insarcinata, stiu cum m-am simtit atunci cand am fost, trebuia sa fac analiza la data indicata de medic si sa ii comunic rezultatul. Dupa punctie l-am anuntat pe sotul meu ca nu mai incercam, pt mine a fost fiv 5 acum cand am fost sigura ca nu sunt insarcinata m-am gandit ca poate candva o sa mai incercam.
Nu sunt suparata, chiar si eu am fost socata ca nu imi pare rau decat de timpul pe care l-am petrecut departe de fetita mea si de sotul meu care chiar spera sa fie bine.Ii multumesc lui DD pe ca mi-a dat deja ocazia sa fiu mama unei fetite superbe, o sa va citesc in continuare si daca aveti intrebari nu ezitati, o sa va ajut asa cum si alte fete m-au ajutat pe mine atunci cand credeam ca nu mai pot continua, asa ca NU RENUNTATI .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 5ab1na spune:

Miha imi pare rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Buna dimineata fetelor....e weekend!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miha...imi pare tare rau ptr esecul tau.Sa-ti dea Dumnezeu putere sa treci de aceasta incercare si sa te bucuri de fetita ta!

O zi frumoasa fetele!!!!


---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

buna dimineata !

miha imi pare sicer rau
azi voi vorbi cu clinica sa vad cand ar trebui sa merg pt restul de analize pe care le am de facut la ei , va pup

- fibrom uterin embolizat
- sarcina oprita din evolutie la 8 saptamani
- 3 IUI nereusite la Cluj
- urmeaza FIV la debrecen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Olimp...bafta sa ai si de data asta!!!


---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLENIA spune:

BUNA DIMI FETELOR.MIHA IMI PARE NESPUS DE RAU PRIN CE TRECI.MULT CURAJ SI BUCURA-TE DE FETITA TA MINUNATA.OLIMP:MULTA BAFTA!IMI:PANA PE CE DATA STAI IN UNGARIA SI UNDE TE VEI CAZA?O ZI BUNA...VA PUPICESC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mona19 spune:

Buna dimineata!
Miha: Imi pare sincer rau! Dar sigur intr-o zi va fi sa fie si o surioara sau/si un fratior pentru fetita ta!
Olimp: Multa bafta in continuare!
Restul fetelor: O zi faina si va pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Goofytza spune:

Mihaimi pare rau!Dar mergem inainte orice ar fi

Olimpbafta la analize!

Week-end placut fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Citat:
citat din mesajul lui YLENIA

BUNA DIMI FETELOR.MIHA IMI PARE NESPUS DE RAU PRIN CE TRECI.MULT CURAJ SI BUCURA-TE DE FETITA TA MINUNATA.OLIMP:MULTA BAFTA!IMI:PANA PE CE DATA STAI IN UNGARIA SI UNDE TE VEI CAZA?O ZI BUNA...VA PUPICESC


Din 3 aprilie si pana va fi nevoie...16-17 aprilie cred.
Am vorbit la o casa de oaspeti tare aproape de clinica,si mi-am rezervat acolo cazarea.Ai aici linkul:
http://www.mosolyapartman.hu
Mie mi-a trebuit ceva aproape de clinica,ca voi sta acolo fara sot si masina,ieftin si curat,cu bucatarie proprie...si din ce am vazut asta mi s-a parut cel mai ok.



---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

Buna fetelor

Nu am reusot sa rezolv azi mai nimic , mi-am ridicat doar analizele din tara care sunt bune , luni va trebui sa incerc din nou in Ungaria , azi nu am reusit sa dau de doctor , asa ca luni imi incerc din nou norocul .
multimesc ca va gandiuti la mine si imi tine-ti pumnii si eu ma rog in fiecare seara sa ni-i se rezolve problemele.
Va pup


- fibrom uterin embolizat
- sarcina oprita din evolutie la 8 saptamani
- 3 IUI nereusite la Cluj
- urmeaza FIV la debrecen

Mergi la inceput