Gemanutzele!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Pufy, bine ai revenit!
La noi nu avem noutati, treburile prin gradina, caldura si cam atat.
O cafeluta serviti?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna!
Ce faceti? la noi au plouat aseara.Era nevoie.
Ia sa vedem ce horosop avem:


Problemele pe care ti le faci au un motiv real si sunt destul de grave. Analizeaza situatia financiara a familiei si vei constata ca banii pe care ii credeai la locul lor, de fap, nu sunt. Nu intra in panica inainte de a afla toate datele problemei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Doina, maaaare dreptate are horoscopul tau! Chiar ca nu gasesc banii pe care contam! Ia sa vedem si ale mele:

O provocare a zilei te va gasi gata sa intri in actiune. Asteapta-te sa fii surprins(a) de cineva cu o oferta cu implicatii sentimentale sau emotionale si care va fi greu de refuzat. Se prea poate ca aceasta sa vina din partea unui fost partener ce are intentia de a reinnoda firul rupt candva. Cel mai bine este sa va programati o intalnire intr-una din zilele de vara.

si

Oportunitatile de afirmare sunt nenumarate, trebuie doar sa profiti de fiecare in parte si sa nu mai stai prea mult pe ganduri. Daca o persoana influenta va dori sa puna o vorba buna pentru tine, nu o refuza. Iti va prinde foarte bine, mai ales acum, cand dorinta de afirmare este destul de mare. Spre dupa-amiaza te vei confrunta cu o situatie putin mai complicata.

Gata, a plecat si soacra! Diseara sunt mama singura, caci sotul este ocupat cu marae finala!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Helou, helou,

Azi terminam inchiderea de luna la sreviciu si ma voi relaxa pana luna viitoare ... in rest nu mai mai laud cu nimic, in weekend n-am facut nimic special, am fost cu copiii in parc si barbatul a stat acasa si a gadilat gazonul toata ziua.
As vrea sa ma apuc de alergat, am incercat sambata si mi-a trecut repede ... daca as avea o partenera de suferinta cred ca m-as mobiliza mai bine.

Cred ca trec prin criza de 40 de ani, as vrea sa fiu iar tanara, slaba si liberaaaaaaa ... a mai trecut cineva prin asa ceva sau sunt cea mai "matura" de pe topicul asta ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buflea, nu esti cea mai "matura" de pe topicul asta...eu fac acus 50...ce sa mai zic?

Astrele spun azi cam asa:

O persoana de sex opus din anturajul tau de prieteni iti tot trimite biletele amoroase astazi. S-ar putea sa afli acest lucru si de la un prieten, care te va ruga sa fi discret desi persoana respectiva nu este deloc subtila.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Doina, eu am 43 - deci fix in mijlocul crizei sunt ... si astrele de azi mi-o zgandare si mai tare .

Azi dimineata am pus radioul tare in masina si am cantat cu aia de pe post cat m-au tinut plamanii ... "toooonight, we are yooooung" - stiti voi, melodia aia "we are young" a lui Fun ... o stiti ? Daca nu, cautati-o pe youtube - eu nu pot pune link aici ca nu pot intra de la serviciu pe youtube.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna!
Astrele azi spun cam asa:


Nu-ti lasa unul dintre amici sa abuzeze de amabilitatea ta. Este bine sa-i impui niste limite, daca nu vrei sa suporti incontinuu mici neplaceri. Nativii traiesc clipe de pasiune alaturi de parteneri. Pe de alta parte, au un puternic magnetism, care ii face deschisi catre diverse aventuri.

Buflea, asta e?
http://www.youtube.com/watch?v=FQLGhPHzxjc




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neataaa!!!
Ia poftiti la o cafea, d-lor!
Eu nu's ce zic astrele, ca nu citesc, da' mie azi mi-e un somn, de numa'!

S-aveti o zi frumoasa!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Lora,mi-e si mie somn, ca ma trezesc la 6.30 in fiecare dimineata. Multumesc de cafea.Altceva nu mai zici? sunteti bine toti?
Restul fetelor unde sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:




Mergi la inceput