LMA Cristian,Alesia,Diana!!! Fluturasi 2011 (138)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

La multi ani, Cristian! sa cresti mare si sanatos si sa aduci multe bucurii parintilor

La multi ani, Alesia! sa fi sanatoasa puuta mica si sa cresti mare

bb_yasmi felicitari pentru canini de oscioare nu stiu ce sa-ti zic....

ailed eu n-o sa te inteleg niciodata pentru ce te strofoci tu sa te mentii sau a slabesti cand esti eja asa slaba esti slaba, slaba, ce mai vrei sa slabesti?

ally Edy aduna chistoacele de pe jos? stiu ca nu-i de ras dar suna asa comic.... trebuie sa fii cu ochii-n patru. si Anastasia vrea tot de pe jos

picky multa sanatate

donna

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

deea am vazut-o pe nazdravana de Anna ce se mai fataie peste tot, se vede ca nu sta locului tu ii ascunzi lucrurile, ea le gaseste este tare scumpa

millie ma vazut si printesica ta dulce, este smechera tare cu rochita de blugi

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

alehiam am vazut si buburuza ta scumpa ce domnisorica frumoasa, cu floare in par ce-ar mai gusta ea pamantul acela este o dulce cu dintisorii la inaintare

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

fetele, merg sa ma pregatesc de iesit afara. buburuza doarme dar cand se trezeste iesim si trebuie sa fiu gata.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Buna fetele! STRUMPY prezent desi cam tarziu, se vede ca a venit caldura dar incerc sa intru in fiecare zi, desi cand intru eu nu e nimeni pe aici. STRUMF nu imi place in parc din acelasi motiv ca fetele, ieri mergea la pomisori aia mici din parc si rupea crengute si le baga in gura, si frunze si altele, la noi in curte matur si e curat si unde sunt flori este gard si nu ajunge.

YASMI felicitari juniorului pt canini e bine ca nu la dutut a scapat usor.


mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Multumesc fetele pt recomandari de homeopate, nu stiu ce a avut mi-a facut temp 38 duminica seara si luni, i-am dat panadol, marti nu a mai facut temp dar se vedea ca se chinuie sa inghita, dar vad ca a trecut fara nimic. am scos-o afara duminica in bluzita si bentita ca mi se parea cald dar mi-a fost invatatura de minte. anda mea deja parcurge dintante mari in picioare trebuie sa o filmez dar nu stiu ce are aparatul meu ca nu merge microfonul.

Felicitari ROXY pt printesa mergatoare a scapat acum sa te tii bine sa nu patesti ca ALLY.


mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

LA MULTI ANI DIANA DE LPARPALA!!!LA MULTI ANI ALESIA MARIA DE ANAMIRA!!!LA MULTI ANI CRISTIAN DE DYA!!!

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

feteleeeee! hellooooo!
e cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Am intrat sa va spun somn usor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Buna ...

Da Delia..eu sunt la oprele astea.
Asa intru mereu dupa ce ii bag pe copilasi la pat.
Sotul inca este tare racit dar mai tragic este ca si David mi-a facut febra 38,2 rectal.I-am dat Panadol si ma gandeam la 8 ore sa alternez cu Nurofen,ce ziceti/????

A inceput si sa tuseasca,aceleasi simptome ca sotul.
Poate sunt si eu de vina caci azi l-am scos doar in hanorac si pe sub hanorac body si o bluzita subtire...Poate i-a fost rece,habar nu am!!

Mergi la inceput