Caut manager de restaurant

Caut manager de restaurant | Autor: AlinaEmi

Link direct la acest mesaj

Buna,

Vreau sa deschid un restaurant cu un mic spatiu de joaca pt. copii (interior + exterior) data fiind lipsa acestui tip de locatii in Buc (cu care m-am confruntat in calitate de mama).
Problema este ca nu am experienta in domeniu si deocamdata nici f mult timp de alergat pt. ca inca stau acasa cu cel mic. De aceea m-am gandit sa caut pe cineva cu experienta pe care sa-l angajez si care sa ma ajute sa pun pe picioare afacerea de la zero (spatiu, amenajari, utilaje, proceduri, avize etc.) Bineinteles ca acolo unde va fi nevoie vom apela la ajutor specializat (juristi, designeri etc.)
Avem o anumita suma de bani de investit deci nu ma intereseaza un asociat ci un salariat cu experienta care dupa ce vom da drumul la treaba va ramane pe postul de manager de restaurant.
Nu va fi o carciuma mare, ceva in jur de 30 de mese.

Daca stiti pe cineva interesat, capabil si serios, obligatoriu cu experienta in domeniu, astept recomandari si cv-uri la email calin261109@gmail.com

De asemenea astept parerile voastre cu privire la ce salariu credeti ca ar fi corect pt. acest job precum si orice alte sugestii.

Multumesc anticipat

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Eu nu stiu , dar iti urez succes mare! Bafta si spor la lucru, sa iasa treaba buna! Si cand vin in Bucuresti te intreb unde iti gasesc restaurantul



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

In ce stadiu esti cu proiectul? Spune-ne ce ai mai facut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinaEmi spune:

Mersi mult pt. interes. Din pacate deocamdata n-am mai demarat nimic ca am facut niste calcule si am ajuns la concluzia ca nu merita investitia intr-un restaurant ..... Probabil ca o sa ne gandim la ceva de mai mica anvergura pt. inceput, ceva gen cafenea + loc de joaca, urmand ca ulterior daca merge treaba sa extindem. Acum incerc sa gesesc un spatiu adecvat de inchiriat, ceva gen vila cu open space si cu curte intr-o zona cat de cat buna dar n-am gasit nimic adecvat. Daca stiti ceva, va astept...


Mergi la inceput