"Si voi, nimic-nimic?"

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Super articol, felicitari Elena!

Despre cana cu apa www.youtube.com/watch?v=36Mw76M13HA" target="_blank"> ascultati aici.

Copiii - este egoism si sa ii faci si sa nu ii faci. Parerea mea. Aparte cana cu apa, te iubesc neconditionat, depind de tine, esti buricul pamantului lor o vreme etc

Bereta roz sunt - la modul ia de-aci 2 sfaturi ca sunt la oferta - si incerc sa ma abtin. Sau mai degraba sa ma specializez in sfaturi mai obscure privind materintatea si bebei.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Citat:
citat din mesajul lui histamina

toate binevoitoare pamantului:mama, da' ala micu iese normal, dr ce a zis?din ce ii cresc oasele, are?


Histamina, nu ma lasa in suspans... are oase?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Eu? nimic-nimic. Plang zilnic inainte sa adorm cu perna in brate si porcul nu vrea sa ma ceara




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

oh Xio, si tu cu porcul?
eu nu am asteptat, eu l-am luat! my way or highway!

problema e ca porcu meu e acum magar! ce mai evolutie...

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Eu? nimic-nimic. Plang zilnic inainte sa adorm cu perna in brate si porcul nu vrea sa ma ceara
Asta e cel mai nou raspuns pe care il dau.

Maru, egoisti sunt si cei care au copii, ca ii au tot pt. ei, ca sa le fie lor bine.
Macar am stabilit ca toti sunt o apa si-un pamant.

**Fur is for petting***

http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts
http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Eu? nimic-nimic. Plang zilnic inainte sa adorm cu perna in brate si porcul nu vrea sa ma ceara






_
Mami Nadia si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685" target="_blank">Acute Lymphoblastic Leukemia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB_AC spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana_Pos


Despre cana cu apa www.youtube.com/watch?v=36Mw76M13HA" target="_blank"> ascultati aici.



LOOOOOOOOL :)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

mai de oase nu l-am controlat,asa ca nu stiu,dar sigur aflu!

aceeasi persoana, ca nu se lasa, mi-a spus zilele trecute:asta e copilul tau, tot ala de l-am vazut acum un an?

zic nu, m-am dus si am luat altul.

bai,de departe cea mai tare e Cruella, colegamea care m-a facut sa deschid un topic cu tema:"cum faci o femeie sa taca".

indiferent care e subiectul,nu conteaza, ea are un sfat.daca vb de sarcina,e maestra,desi nu are copii.
daca vorbesti de barbati,ea iti da cele mai rapide sfaturi nesolicitate nici macar in gand, desi are 40 de ani si e singura.

daca se vb despre gatit, ea stie un maldar de retete si combinatii atat de uluitoare,incat o mai intreaba cate unul:auzi,da' tu gatesti?
dupa o jumatate de ora de aruncat cu sfaturi in colegi,raspunde:eu nu,mie imi gateste mama si acum!

nu cred ca s-a inventat ceva despre care sa nu stie ceva,chiar daca nu a auzit si habar nu are vb o jumate de ora si ofera sfaturi chiar daca nimeni nu i le solicita.

in top a fost cand s-a adresat unei colege:auzi fata iti iau eu sutien(stie toate promotiile). colega:mai, nu ttrebuie,nu ai cum,lasa.nu am cum sa-l probez.
ea:nu e fata nevoie,ai cupa B , ma descurc.
colega:cupa C, nu B.
ea:cupa B , stiu eu mai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui histamina

mai de oase nu l-am controlat,asa ca nu stiu,dar sigur aflu!

aceeasi persona, ca nu se lasa, mi-a spus zilele trecute:asta e copilul tau, tot ala de l-am vazut acum un an?

zic nu, m-am dus si am luat altul.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea






mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui histamina

mai de oase nu l-am controlat,asa ca nu stiu,dar sigur aflu!

aceeasi persoana, ca nu se lasa, mi-a spus zilele trecute:asta e copilul tau, tot ala de l-am vazut acum un an?

zic nu, m-am dus si am luat altul.

bai,de departe cea mai tare e Cruella, colegamea care m-a facut sa deschid un topic cu tema:"cum faci o femeie sa taca".

indiferent care e subiectul,nu conteaza, ea are un sfat.daca vb de sarcina,e maestra,desi nu are copii.
daca vorbesti de barbati,ea iti da cele mai rapide sfaturi nesolicitate nici macar in gand, desi are 40 de ani si e singura.

daca se vb despre gatit, ea stie un maldar de retete si combinatii atat de uluitoare,incat o mai intreaba cate unul:auzi,da' tu gatesti?
dupa o jumatate de ora de aruncat cu sfaturi in colegi,raspunde:eu nu,mie imi gateste mama si acum!

nu cred ca s-a inventat ceva despre care sa nu stie ceva,chiar daca nu a auzit si habar nu are vb o jumate de ora si ofera sfaturi chiar daca nimeni nu i le solicita.

in top a fost cand s-a adresat unei colege:auzi fata iti iau eu sutien(stie toate promotiile). colega:mai, nu ttrebuie,nu ai cum,lasa.nu am cum sa-l probez.
ea:nu e fata nevoie,ai cupa B , ma descurc.
colega:cupa C, nu B.
ea:cupa B , stiu eu mai bine!

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea

ma speriasem...apoi am vazut ca ai reeditat mesajul...nu stiam la ce am dat quote, acu'




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

scuze, nu asta a fost intentia.

acum ofera sfaturi despre pamant si gradinarit, mai devreme a fost o senzationala crema,lotiune de corp. o ora a vb despre ea.
in fine,a trezit interesul si fetele s-au uitat pe eticheta.
a fost faza zilei.pe eticheta scria sampon.

a venit si replica ei:de aia ramaneam totusi lipicioasa?

ei, na, ai tu lipici la oameni,e naturel!

Mergi la inceput