Editare profil

Editare profil | Autor: alinaxeni

Link direct la acest mesaj

Incerc de ceva vreme sa schimb in profilul meu localitatea si sa adaug o fotografie.N-am reusit nici pana-n ziua de azi.Initial am crezut ca trebuie sa astept o perioada pana se inregistreaza cumva schimbarea asta dar au trecut deja cam doua saptamani si nimic.Ori eu gresesc undeva ori e problema tehnica

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ce dimensiuni are fisierul(fotografia)?

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

de obicei conteaza rezolutia. Daca este o rezolutie de peste 3000 de pixels poate sa apara o problema...
Poti folosi un editor online de genul http://fotoflexer.com/ ca sa o redimensionezi inainte de upload

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Am incercat mai devreme sa schimb avatarul. Nu am reusit, desi am incercat cu mai multe poze, chiar cu cele folosite in saptamanile trecute, drept avatar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Revin sa specific cum am reusit sa schimb avatarul pana la urma, schimband browserul.

Cu Internet Explorer imi dadea eroare, cu Google Chrome a mers din prima.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

ce eroare ai cu Internet Explorer?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

La momentul respectiv (15 martie) n-am putut schimba poza de profil, intrand pe DC cu IExplorer. Cu GChrome a mers atunci.
Acum am testat din nou cu Internet Explorer si a mers.
Probabil a fost o problema cu browserul meu.

Data viitoare voi face si un print screen la eroare, ca sa fie mai exacta explicatia.

Mergi la inceput