Piersicute de iulie august (22)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adarev spune:

Buna dimineata fetele.Fleur ce ma bucur ca ai revenit si totul este bine si ca te-ai petrecut frumos.Roxy ai dreptate cu NCC.Vacanta placuta sa te intorci sanatoasa.Ali si eu cred ca sunt de la mancare mi se par prea devreme arsurile astea.Iuli, sunt maesta la insomnii. De durere nu stiu sa-ti spun, ca eu nu pot sa fac diferenta sintre o durere de burta stomac sau contractii. Nu am avut asa ceva nici cand am nascut.Azi o sa lenevesc si peurma mai vedem. Pup burticile.

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina_29 spune:

Buna dimineata fetele...va scriu de la servici se pare ca raceala a strpuns pe toata lumea,la mine acasa toti sunt raciti inclusiv eu..si nu mai pot de durere de cap..in legatura cu insomniile se pare ca au inceput sa ma ia si pe mine,deabia daca mai dorm noaptea 4-5 ore ia r ziua la servici sunt rupta.
ada- si eu am arsuri dar mie imi trec cu apa minerala nu este nevoie sa iau ceva pastile
rodi-morfo de trim II eu il fac la 21 de sapt,acum eu zic ca la fiecare e in functie de doctor
Cam atat pe ziua de azi astept sa ies de la servicii si sa plecam in vizita la socrii...va doresc un wkeend placut si plin de bucurii...pupici pt burtici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Buna dimineata gravidute ,
Fleur ma bucur tare mult ca te-ai distrat si la intoarcere ai primit o veste asa de buna in urma morfologiei , asteptam poze din concediu ... macar asa ne mai delectam
Roxypuy concediu placut , distractie maxima .
Eu nu am nimic in plan astazi , poate ma inspir de pe la voi
Va

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Fetelor dar unde sunteti plecate toate ? foarte multa liniste , o fi weekend , dar chiar asa ?

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adarev spune:

Laurici, eu am fost pe la mine pe la birou ca a venit cineva sa-mi instaleze calculatoarele. Acum o am pe soacra-mea pe la mine, care mi-a calcat si acum s-a apucat sa si gateasca.Pe baiat l-am trecut la lectii , eu fac curat prin dulapuri.

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

eu am facut curat si mi am facut somnu de frumusete ca ati vazut la cat m am trezit dimineta.acum astept sa se trezeasca si copilul si mergem la plimbare pe afara

22+
rafael albert(25.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fleurdelise spune:

Seara buna, fetelor.

Eu m-am trezit pe la 10:30...recuperam inca oboseala drumului.
Ada, arsurile sunt de la sarcina, poti lua Rennie sau Tums, bombonele de supt. Eu mai beam lapte rece, dar nu mai facea fatza. Evita si tu mancarurile prea acide si incearca sa papi putin si des.
Iuli, si durerea de care spui cred ca e legata de sarcina, dar cel mai bine intrebi medicul (nu as lua medicamente inainte sa intreb).

Vad ca sunteti ocupate in weekend (apropos, a venit primavara in Ro?), eu cred ca stau mai mult pe acasa azi... s-au adunat munti de rufe de spalat, parca le-a adus apa pe toate in casa, nu am terminat de despachetat. Dar e bine si acasica.

Ma duc sa vad pozele pe picasa, poate incarc si eu cateva.

Pupici!


22 + X Ioan

"Copiii sunt mesajele vii pe care le trimitem unor vremuri pe care nu le vom vedea" (John W. Whitehead)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fleurdelise spune:

Am pus poze din vacanta pe picasa.

Pupici!

22 + X Ioan

"Copiii sunt mesajele vii pe care le trimitem unor vremuri pe care nu le vom vedea" (John W. Whitehead)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adarev spune:

Fleur, ce poze frumoase...mi-au placut toate si Mai ales ce era in farfuria aia. Fetelor am fost pe afara si acum m-am trantit in pat. Liniste rau pe aici. Ma plictisesc. Vreau in club.

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muraturica spune:

Hello.
A venit primavara si la noi Fleur, cred ca de aia suntem toate pe afara.
Eu am umblat toata ziua prin oras cu treburi. Macar mi-am luat o rochita care sa imi gazduiasca burtica in continua crestere.
Am fost si in vizita si acum sunt moarta de somn.
Sper ca si voi sunteti bine si va doresc in avans o duminica placuta.

16+

Mergi la inceput