Strugurasi de Sept-Oct 2011 *44*

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Neata si de la noi.
Lali, noi de vreo 3 sapt. ne trezim la max.7.30 .

Fetelor sa va zic patanie.Sambata am fost cu un grup la restaurant (ziua femeii cu intarziere).Am lasat-o pe Eva cu o matusa si cu inima indoita am plecat.Si acolo surpriza restaurantului un nr. cu 3 striperi .Si-au facut aia nr. impreuna, nebunie mare.Va dati seama cu 150 femei in jur.Dupa, au iesit pe rand si luau cate o femeie pe scaun. Nici nu stiu cum m-am trezit cu unul in spatele meu ..........si eram pe scaunul lor .Nici nu mi-am revenit bine, ca iese si al doilea striper..........si la cine se duce asta????????? Tot la mine .Eu ii zic : nuuuu am mai fost o data ...........aia la microfon spune: doamna blonda e o norocoasa in seara asta. Barbatul meu a zis ca e mandru de mine ca are o nevasta frumoasa ............si asa mi-am mai ridicat si eu moralul ca atunci cand am plecat am zis ca sunt grasa.

camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

neata!
Bravo, camady, foarte frumos

nu va mai plangeti ca va treziti la 7.30 ca noi de vreo luna-doua ne trezim la 5.30 maxim 6 dimineata

Noi avem dintzoc, ne zgarie la degetel de vreo 2 zile. Ne-a cam luat pe nepregatite, chiar nu ne asteptam...a crescut bebelina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Bravo, mikka pentru dintisor.
La noi nici urma de el.La voi saliveaza tare bebeii? Eu nu stiu ce sa ma mai fac cu Eva.Fleasca face barbetelele in 15 minute.

camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Poi de ,mai Camady, esti frumoasa mai,de aia! Noi oricum ne vedem prea grase/prea slabe , urate,cu cearcane, cu fund mare,vergeturi pe sani, iar cei din jur de mulkte ori zic ca suntem nebune,ca ei nu vad nimic aiurea. Bravo ca ai iesit, eu inca nu am apucat. I s-a schimbat tura lui Vali si nu am mai ajuns unde voiam de 8 martie,program tot cu striperi.

Mikka,uau,asa devreme? Paul a avut o perioada in care se trezea la ora aia, cand era micut tare,apoi s-a dat pe brazda si acum se trezeste mai tarziut. Fata mea dimineata de pe la 6.30 tine tzatzul cu amandoua mainile,si apoi il ia si pe celalalt la fel,si suge in disperare. Asta dupa ce mai toata noaptea ma trage de tzatzuri !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Neatza...

Camady.. 2 stripperi.. ce norocoasa esti matale (desi mie nu imi plac).. cred ca ar creste moralul oricui.. si oricum noi (vb lui LALI) suntem prea perfctioniste si severe cu noi insine

Mikka.. vb pt dintisor...

Noi am dormit aasa bine in patutul nostru...s-a trezit la 2-6-9 , dintii se pregatesc incet ca avem o gingie latita, saliva curge garla,(schimbam 3-4 bluze pe zi), am facut kk, radem toata ziua ...

Eu am nervi ca am luat o corvertura noua la piti cu mickey mouse , am spalat-o si acum are pete ca de rug]na pe aproape jumatate, nu inteleg de unde (umplutura ei e vatelina alba, ea e rog cu culori deschise, de unde pet maro?) oare de la ce o fi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Neata


Camady, ce tare !!!

Si picea mea se trezeste la 7.30 - 8
dar ea aseara s-a culcat la 8.30, deci nu prea am pretentii :)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Creola spune:

Buna dimineata si de la noi...

Camady- ce distractie pe cinste...deci ai recuperat si pentru ziua ta...super ... iesi un pic din rutina,iesi si din butoi.
Ora nostra de trezire e 7.00-7.00 fara ceva si mergem la somn la 9 cel tarziu,cu 2-3 treziri peste noapte pentru papa.

Mikka - felicitari pentru dintisor!

Seidana-incearca sa vezi daca ies petele...sper sa nu fie rugina de la uscatorul de rufe(eu am patit-o).

Fug la calcat ...am un munte(caci n-am mama prin preajma).

O zi frumoasa si senina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

buna si de la noi !

mikka felicitari pt dintisor
vine si al doilea acusi acusi

camady wow ce tare
bravo tie ca ai iesit sa te recreezi !

seidana hai cu dintocu

lali iti dai seama , creste inima in mine cand imi zice cineva ca semanam asa de bine


_


de T 6+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Neata, neata mai spre amiaza

Camady [ SUPER

Ce papa Eva?

Mikka FELICITARI pentru dintisor

Bravo, Mariuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Racheel Eva nu papa nimic, doar se face. Am inceput cu piureurile(legume fructe), nu le-a vrut, am continuat cu ele mai subtiate,aceeasi soarta, pana am ajuns la sucul de morcovi, pe care bineinteles mai mult e pe afara decat in stomacel.Ca exemplu azi i-am facut 20 ml de suc de morcovi din care cu pacaleli, plansete abia daca a inghitit jumatate, restul pe bavetica.
Pe mine ma paraseste rabdarea cu ea.

camady's baby

Mergi la inceput