Cu dragoste din Iasi (104)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns manuelaaa spune:

Neata!!!
#536;tie cineva unde s-a mutat frizeria pt copii de la kidsland? Sau poate #537;ti#539;i o frizeria buna pt copii mici de 3 ani?
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Hristos a Inviat!

Sa va bucurati de Sfintele Sarbatori impreuna cu cei dragi, in liniste si pace!

Parca am primit un mail cum ca frizeria MotzArt se muta in Era. poate gasesti pe google mai multe informatii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

HRISTOS A INVIAT!
PASTE FERICIT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

adevarat a inviat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Hristos a Inviat!

Manuelaa,noi am fost la Motzart o data,dar mi-a slutit-o....cred ca tipa(tipele?) de acolo stiu sa faca doar un tip de tunsoare(ceva scurt),care le iese bine, in rest...
Si la noi nu era greu, vroiam doar sa-i scurteze bretonul...Cand s-a dat fata jos,vad ca e stramb- stramba tipa din nas, dar incearca sa indrepte... Tot nu era drept,dar nu mai aveam nici un chef de ea,si am indreptat-o eu acasa...
De acum o voi duce la coafeza mea, chiar daca nu au TV cu desene

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

HRISTOS A INVIAT!!!
Am ajuns acasa in sfarsit dupa plimbari la bunici si matusi! Pacat ca ploua, ca altfel ne-am fi plimbat mai mult.
Ce mai faceti?
La multi ani sarbatiortilor si sarbatoritelor!
Noi, adica Octavian a implinit 14 ani, trebuie sa-i fac buletinul! Am baiat aproape adolescent, ce mai!
Asteptam cu interes scoala (eu, nu copiii ) si mergem cu elan muncitoresc sau scolaresc inainte si cam atat.
Suntem bine, sanatosi si asta va dorim tutror.

Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

La multi ani, Octavian!
sa fii sanatos si adolescenta frumoasa

Gabriela: ai copii mari imi pare atat de lung drumul pana cand ajunge domnisoara la C.I.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Multumesc Darria .
Azi pe la ora 10-11 am fost in vizita la cineva care sta in zona gradinii botanice. Am stat pe bancuta, la umbra unui cires inflorit si am admirat florile de cires pe fondul cerului albastru limpede (nu erau nori la ora aceea). Si erau si albine harnicute...m-am umplut de miresme de primavara si de energie...a fost sublim...chiar de mult n-am mai admirat natura. Multumesc Doamne!

Wk-end placut fetele si pitici si tatici!

Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

LA MULTI ANI la mamici, tatici si pitici care-si sarbatoresc azi ziua numelui!

Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viatainroz spune:

salutare

eu am copilul la gradinita Atelier, dar vreau sa il mut la Spectrum. ati mai gasit pe cineva care sa aiba copilul acolo ?

Mergi la inceput