Aradence DC (170)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

De 8 martie nu fac nimic,sed si cuget.Maine are Diana serbare,vineri am zi incarcata la Debrecen,asa ca intre ... ma odihnesc .
Deci la intalneala vineri daca o faceti.slabe sperante sa apar,ca de obicei sunt ko : ma terezesc la 4 noaptea sa plecam - asta in conditiile in care nu prea reusiesc sa adormn inainte de 12-1

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut,

Waw Alina ce avant ti-ai luat. Si eu ar trebui sa ma bag la controale, mai ales ca dupa nastere eu n-am mai fost

Aseara am fost la Maytrei. A fost o piesa superba, plutesc pentru vreo luna, cel mai mult mi-a placut cea care a jucat maytrei tanatra, Aylin Cadir, o actrita deosebita, talentata si frumoasa

Noi maine plecam la Arieseni. Mergem cu niste prieteni care ne bat la cap sa mergem cu ei de cativa ani ( ei tot de 8 martie merg). Anul asta am acceptat, sper sa fie ok.

Carmen intra si tu mai des.

Moni multa bafta la control.

Sper totusi sa nu va intalniti fara mine. ( omulet care-si smulge parul de invidie)

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Miha, distractie placuta la Arieseni!
Imi place si mie Aylin Cadir. Cu cine ai fost la teatru?

Ioana, te-ai intors de la medicale?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Alina, cu Daria si Susu am fost. Si cu Cami si Gabi si mai o prietena.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

Multumim de urari.

La multi ani Ioana ( cu intarziere )

Am inscris-o si eu pe Ale la scoala.Sper sa se ia in calcul viza de flotant.
Alina, poza pentru ce?
Azi am avut si serbarea la gradi.
Eu sunt racita, ma doare gatul si am nasul infundat si ma enerveaza rau
Mi-am facut si eu control ginecologic, sunt in regula, pap 1...
Am fost din nou si la tiroida si sunt la limita inferioara cu tsh, FT4, calciu ionic. Trebuia sa-mi fac si calcitonina si alt marker dar nu am mai avut....cu ce.

Aylin Cadir e actrita? Eu stiam ca a cantat la un moment dat intr-o trupa si apoi a disparut. Imi placea de ea.

De 8 martie nu fac nimic.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Salutare,

Sigur nu scriu tot ce am vrut sa scriu ... deja am uitat ce am mai citit .

Alina, ai reducere da cu cardul Ared Gold, ai si la Laser, eu am fost saptamana trecuta de exemplu si in loc de 70 lei am platit 60. E si 10 lei ceva, mai bine ii dai in alta parte. Vezi ca mai nou si Cora este in lista de parteneri, intra frecvent pe site sa vezi ca apar si altii.

Gabi, eu sincer am mare nevoie de o iesire, dar nu rezist, sunt foarte obosita, zilele astea tot de dimineata pana seara la 8 am fost la munca si asa va fi si maine si poimaine, iar sambata lucrez. Nu am cum vineri sa mai ies.

Miha, distractie la Arieseni.

Moni, sanatate Dianei.

Diana11, sanatate si tie.

Si Bogdi e acasa de 2 zile cu laringita. Nu i-am dat antibiotic, doar sumetrolim, aerius, ceva sirop cu carbocisteinna, imi scapa numele si nurofen pentru febra. E mai bine zi eu, sper sa scapam usor. Nu il duc pana luni la gradi.

Carmen, daca treceai si pe la minepe la birou iti dadeam trandafir rosu . Am dat si noi clientelor ce ne-au trecut pragul. Poate si maine, nu stiu inca.

De 8 Martie eu ma sarbatoresc prin munca .

Va urez de pe acum La multi ani! Sa fiti rasfatate va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

La multi ani!
Va doresc o primavara insorita!

Eu sunt super ocupata in acest week-end, asa ca zic pas intalnirii.

Oricum sunt cam cu curu'n sus pentru ca marti pe tati au vrut sa-l interneze, dar nu stiu cum si de ce nu l-au mai internat. Am tras o sperietura zdravana, pentru ca dimineata s-a dus la un control simplu si l-au gasit cu fibrilatii la inima, el care n-a avut niciodata nimic la inima Acum e pe tratament, saptamana viitoare mergem la Padurea Verde sa vedem totusi ce e, pentru ca unii spun ca a fost si un infarct, altii sustin ca nu Sa speram ca nu e nimic grav




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

La multi ani fetelor!!!!!!!


O zi frumoasa va doresc.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

La multi ani!!!!

Clau sper sa fie ok tatal tau!

Alinush, da, am revenit de la medicale. ca te-ai gandit la mine.

Flavia sanatate maxima lui Bogdi!

Miha distractie placuta la Arieseni!

pe toate si va doresc o zi frumoasa, asa ca voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani doamnelor!
Sa fiti fericite!

Diana11, ne-a cerut poza pt. fisa de inscriere.
Multa sanatate!

Flavia, sanatate lui Bogdi! Ioi ce mult lucrezi si tu.

Ioana, ma bucur ca te-ai intors cu bine.

La multi ani Cristina(Cristale)!
Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de cei dragi!

Clau, La multi ani fericiti impreuna cu Claudiu!
Sper ca nu gresesc, azi aveti "x" ani de la casatorie, da?
Multa sanatate tatalui tau, sper sa nu fie nimic grav!

Distractie placuta azi celor care va sarbatoriti de 8 Martie!
Cred ca si noi iesim undeva (nu stiu unde) diseara daca ne gasim bona la copii.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput