Strugurasi de Sept-Oct 2011 *43*

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

LA MULTI ANI MAMICI!!!!! ASTAZI, DE 8 MARTIE, E PRIMA OARA CAND E ZIUA MEA, SUNT ASA DE FERICITA SI IL PUP PE AYU DE NUMAI POT, CA A VENIT EL LA MAMI LUI, ASTAZI SUNT SI EU MAMICA.......DATORITA LUI

hayat, am citit despre mama ta si ne rugam la Dumnezeu sa fie bine si sa treaca peste asta, bunica mea a suferit doua infarcturi si la varste super inaintate, si a trecut cu bine peste tot. Multa sanatate, sa ai grija de tien si Razvanel

am cumparat canita din aia pt apa, daer nu stiu cum se foloseste exact, are in interior un capacel de plastic, are si ala forme de gaurele , dar sunt astupate, se scot alea si ii dau apa asa? mi_e ca se ineaca , parca vine prea multa apa, am luat_o de la primii pasi, ma ajutati??

LA MULTI ANI MAMICI FERICITE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

Zubi inceraca sa sugi tu putin din ea asa cum e si vezi de curge, nu cred ca tre sa scoti nimic.Eu am una de la NUK cu cioc de silicon dar nu curge decat daca efectiv sugi, altfel poti sa o intorci, sa strangi ciocul ala si tot nu curge si are gaura destul de mare zic eu.Sper sa te ajute.

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

sunt fff trista, tocmai azi mi-a intepenit si mie spatele, nu ma pot misca aproape deloc.Si mai trebuie sa fac si curat si ceva de mancare ca diseara avem musafiri, si ca de obicei trebuie sa fiu o gazda minunata(dar intepenita ), si nici nu am la cine sa ma plang caci ca de obicei sunt singura si restul sunt fff ocupati la munca , asa ca ma plang la voi.
Deci eu clar am primul meu 8 martie de mamica perfect

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Tannoo, multumim!

eu imi astept cadoul. mi.a luat soatza ultima carte a lu' bilic. eu mi am luat niste sh-uri de pe un blog. mi au placut prea mult!

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:


La multi ani mamici si fetite dulci !!!

Dbunny, ce ar trebui sa vad la Maia, la kaki sau cum? ca nu stiu ce sa urmaresc :(.
In esenta nu am vazut nimic diferit de zilele trecute
Azi am mancat si fasole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

mi-a placut mesajul acesta, desi nu l-am scris eu, o sa il pun aici

"Pentru ca sunteti cele care insenineaza zilele barbatilor - desi ei se plang dar numai pentru ca asa s-au obisnuit - pentru ca sunteti cele care numai cand priviti catre copiii vostri, dati lumii mai multa frumusete, pentru ca sunteti cele care gasesc in fiecare zi timp pentru orice problema si orice nevoie a celor dragi, pentru ca, desi va mai plangeti cateodata, o luati de la capat in fiecare zi, mai puternice si mai hotarate, pentru ca sufletul vostru stie ce e iubirea, cum se daruieste si cum se primeste ea... si pentru tot ceea ce reprezentati... pentru voi timpul se opreste putin in loc la fiecare inceput de Primavara, sa va aduca un omagiu...
La multi ani! "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Fetelor . va rog sa fim alaturi de Hayat..
nu e de bine..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Fetelor . va rog sa fim alaturi de Hayat..
nu e de bine..

Cea mai fericita de Elena (24.08.2011)



Eu nu ma pot opri din plans ... I-am trimis sms si mi-a raspuns ca mama ei a plecat la ingeri... Dumnezeu sa o ierte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui pinkysor
Tanno, Bogdanel e un mare mancacios din cate ne zici tu. Bravo lui!

chiar este ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

ooof condoleante hayat!

Mergi la inceput