Aspirante optimiste(769) Felicitari Luciana2008!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_ana spune:

Buna fetelor! Cum e in week-end?

Felicitari multe mamicilor. Se pare ca Doamne Doamne mai face si minuni. Astept si eu una...
Am fost sa imi fac analizele pentru tiroida, desi nu cred ca au vreo revelanta in cazul asta... toate (T3, T4 si TSh) sunt in limitele normalului.
Iubi mi-a promis si el ca merge sa faca analiza de care ii este atat de multa rusine. Eu nu ii mai inteleg pe barbatii astia si orgoliile lor...
Pana atunci, nu fac altceva decat sa plang, fara sa spun la nimeni. Sunt aproape 4 ani de asteptare/. Simt ca nu mai am suflet si nici putereb sa merg mai departe.

Miracles are not yet to come, because i am waiting too hard.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana178081 spune:

Neata gagici,nu e nimeni pe aici??
Daena nici eu nu stiu ce se intampla cu organismul asta.Cred k l-au dat peste cap ninsorile astea
Cred ca nici nu mai fac test,n-are rost...
Am obs ca slabiciunea ta e inghetata si mie imi place,dar mai innebunita sunt dupa ciocolata(cu arahide,alune,migdale>intregi sa fie),uneori mananc si cate o cioco intreaga(100g) odata
O zi buna sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DenyAnd spune:

Si eu pe aici Ana

Mi-a luat ceva timp sa editez prima mea postare de la acest capitol punand listuta pt testari, sa o avem mereu afisata ca asa o va vedea mai usor barza

Nush ce sa zic despre Egg tau, dar cum il descrii e chiar egg de la ovulatie. El se intinde cam 4-5cm exact cum ai spus. Plus ca ai zis ca tu ai "atacat" sotul la , si asta la fel e simptom al ovulatiei. Dar vezi ca aceste 2 simptome pot sa fie si de la , nush daca e posibil asa ceva cu egg-ul, dar cea cu pofta de sex-sigur e.
Azi si eu mi-am vazut o eliminare foarte asemenatoare cu Egg de la ovulatie, si ma pus in ceata si pe mine, dar imi caut si explicatii de ce asa? Imi zic: o fi de la bebe?



Am baut cafelutzele si e asa de gustooasa Kmy si Velvet
Va multumesc(ca de obicei) pt ele


Ma duc fugutza pana la piata sa iau cate ceva, ca e deschisa doar duminica si pana la ora 12-13, nush precis. Si acum e ora 11:50 aici
Revin mai tarziu.


Va urez o amiaza de duminica placuta si cu soare.


Aaaaaa, Mihaela, era sa uit, ziceai ca nu stii cum sa faci ca sa aiba sotul sperma "pregatita" (proaspata) pt spermograma, pt ca va veti abtine mai mult de 4-5zile din cauza ca esti la semafor rosu. Sunt cateva "tehnici" care o sa puteti rezolva treaba, stii la ce ma refer, nu?. Da-i drumul la imaginatie si lasa-te dusa de val

Te




Dragonelul meu

2 sarcini pierdute la 4+
Cauza? -> Astept sa fac investigatii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

daena,mult succes!sa nu vina uratii!

deny

raluca,ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Deny exista doar o singura tehnica ca eu azi nu ma pot apropia de el ca s-a impartasit asa ca o sa trebuiasca sa rezolve treaba singur.
Kmy stai linistita ca o sa aflu eu in spital.


Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daena spune:

Velvet, multumesc!
Si fiindca e asa o zi frumoasa sa o sarbatorim cu ... inghetata, cremoasa si aromata, cu profiterol!!!
Stiti voi ca buna dispozitie aduce numai lucruri bune
... ...

http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

fetelor am inceput sa dela atatea discutii despre inghetata,
asha ca va las si eu cateva variante virtuale de www.opinii.biz/2011/07/poze-inghetata.html" target="_blank">inghetata, sa ne indulcim in asteptarea verii!!!!


kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

kmy,m-ai omorat!si eu sunt moarta dupa inghetata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui velvet

kmy,m-ai omorat!si eu sunt moarta dupa inghetata!


si eu, mai ales ca am socat multa lume cand m-a vazut ca divorez cate un tort de inghetat de un1kg fara sa fac pauza!


kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

kmyatat nu pot manca!

Mergi la inceput