Clubul "babelor" FIV-oase 14

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns 5ab1na spune:

de pe forumul celalalt.. e implicata in campania cu lupta impotriva infertilitatii, a avut multe fiv-uri esuate si acum isi schimba putin cursul vietii.
stiu ca ea avea la un moment dat un deficit de vitamina D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

daniela




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Yay, Sabina... am si eu ceva cu respiratia profunda si sanatoasa. Daca reusesc, scriu ceva maine despre asta... niste exerciti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara27 spune:

Ana, oooff, eu am crezut ca ari a deschis cap. nou, dar, pt ca s-a logat cu o-baba, n-a putut sa salveze link-urile si culorile...pentru ca nu erau, zau, daca era vreo culoare sau vreun link, il mananc.. am asteptat vreo 5 min, am vazut ca nu se-ntampla nimic-> mi-am imaginat ca a fost grabita si m-am gandit sa-i fac o supriza (placuta) si s-o ajut..ii promisesem ca o sa exersez, ca sa pot s-o suplinesc cu succes in lipsa ei (motivata), cand va concura pentru miss turkey..initial am refacut culorile cum erau, dup-aia, cand am vazut ca iasa, am prins curaj si mi-am dat frau liber..asa cum o "stiu" eu pe Ari, m-am gandit ca she won't mind..
culorile pentru copiii Adinei, se doreau a fi roz si albastru, adica boy & girl..atat de incantata am fost de reusita, c-am asteptat sa (re)vina ari si sa ma laude..chiar m-am straduit
sorry de misunderstanding, m-am bagat, din exces de zel, crezand ca e ari (vorbisem pe pm) si eu sunt obisnuita sa fiu un student sarguincios, intentia a fost nobila->> asa ca cearta-ma si iarta-ma..


to be continued..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara27 spune:

acum am citit...
nu pot sa cred..raluca..jjjjeezzzzzz, e absolut modelul meu, iubesc stilul ei, scrie inteligent, sarcastic, transant, dau absoluta dependenta postarile ei..deci mooooooooooorrrrrrrrrrrr de neeeeeecaaaazzzz
sunt neconsolata, vreau si eu, pe bune, s-o cunosc
Sami, e LucaLuca de pe DC, e o femeie incredibila, ce sa zic, nici nu ma dau jos din pat maine, de ciuda si suparare


to be continued..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

dap...m-a edificat,am aflat.
desi personal n-o cunosc...postarile ei si de aici si de dincolo imi sunt extrem de cunoscute.

mey...ma primiti imbracata de scandal,da???
io nu ma pun la tzol festiv ca-s satula din timpu' saptamanii.
colanti,tricou,jacheta si cizme de cauciuc scrie pe mine...ca sa stiti.

ma duc sa fac bagajul soatei.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Ioi, Lara, nici vorba de certat, ca atare nici nevoie de iertare... Eram exasperata pentru ca vroiam si eu sa imi fac temele cum trebuie ca sa nu ma "certe" profa... Na', nu-i bai ca ne-am incurcat, o fi mai bine data viitoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 5ab1na spune:

of uite ca am citit-o si pe LucaLuca dar n-am facut legatura...
Lara nu m-ai mai lamurit la pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara27 spune:

Women, nu poci sa te lamuresc, sunt protocoale diferite, medicul decide; la fiv 1 am avut scurt cu antagonist, a fost ok, mai mult mi-a placut, ce-i drept, scurt cu agonist
Anaasta, gata, nu ma mai bag aiurea (vroiam si eu s-o impresionez pe profa ari si fiind incepatoare, m-a tentat..)
Sami, nu ne uitati maine, da?


to be continued..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 5ab1na spune:

eu as manca un ecler maine cu voi. si un papanas. si o clatita. si si si.
dar anul asta cand vom reusi noi toate babele de aici sa fim inca necerclate tot vom bea o radacinoasa.
lara nu face nimic. ma gandeam asa ca poate obtin o parere de la o doamna cetita medicul decide. este vreun emoticon care sa arate cam cat imi este de teama de ce decide un doctor?

Mergi la inceput