Cel putin 10 kg jos (5)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Neata!

Esthera, mama, nu ai de ce sa-ti ceri scuze

La mine nu se pune problema de comparatii before and after pentru ca sunt o tipa traznet si pe deasupra mai sunt si extrem de fotogenica asa incat indiferent de kilograme am aratat intotdeauna bestial in poze modestia nu intra la trasaturi fizice
Logic ca si mie imi plac femeile cu forme, n-o sa vedeti nicio grasa care sa spuna altceva decat daca tradeaza tabara si trece la anorexice. Hai ca va tachinez...

Va rog sa inregistrati si maretul meu progres: am 84 de kg fara sa fi mers la sala in ultima luna si fara sa fi tinut un regim special doar mancat cu bun simt, ceea ce pentru mine este extreeeeeeem de permisiv fata de ce mai scrieti voi pe-aici.

Lulu, spor la sala!


www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Laura, Cornelia, Gusta, Boti?
Stati ascunse cu ciocolata pe masa?

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

Citat:
citat din mesajul lui lulu77

Laura, Cornelia, Gusta, Boti?
Stati ascunse cu ciocolata pe masa?





acum serios, fetele sper ca sunteti ok

Androix - felicitari!!! super. si eu am inceput sa mananc rezonabil, si se vede la cantar. dar nu mai raportez pana nu vad ca sunt on the right track.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ma primiti si pe mine?

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Esthera2011 spune:


Buna fetele


Aici e soare, frumos, primavara a sosit.
Dimineata am constatat ca am un cantar tare buclucas: daca-l mut la dreapta am 77,5 kg...un pic daca-l mut la stanga am 78,2 kg
Intebarea mea: daca-l mut in alta camera m-o arata mai slaba cu vreo 5 kg???
Androix am modificat.
Astazi fara sport ca am avut alergat pentru ceva acte, acelasi iaurt dimineata cu putina dulceata de portocale, la pranz mancare de fasole verde cu pui...si diseara...sper doar un ceai(asta daca n-oi sari la gatul grecului cand am sa-l vad mancand ciocolata).

O zi superba va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Ma primiti si pe mine?

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!


bine ai venit.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Esthera, mi-ai furat cantarul.

al meu in acelasi loc, dar mai spre stanga arata cu 2 kg in plus.
asa ca eu il prefer spre dreaptaasta am constatat dimineatza, si am repetat operatiunea de vreo 4 ori, nu imi venea sa cred. si am incredere in ce arata mai la dreapta.adica mai putin, ca eu simt ca sunt mai slabuta


azi am mancat o banana la MD si o farfuriuta cu seminte crude dovleac+migdale+nuci+prune deshidratate.
la Pranz am mancat putina zacusca cu salata de sfecla rosie.
ceai mult.
inainte sa plek la sala mananc un baton Fibrobar si atat pe ziua de azi.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:


Ma bucur ca nu am suparat pe cineva cu acel subiect de discutie propus.

Esthera, schimba bateriile la cantar sau schimba cantarul; ar trebui sa il pui exact in acelasi loc de fiecare data cand te cantaresti.
M-ai zapacit cu dulceata de portocale

Ancadragoman, bun venit si de la mine desi sunt la fel de noua ca si tine

Androix, felicitari !
Asa, ca incurajare poate pentru tine (nici nu stiu daca ai nevoie sau nu), acum 5 ani eram exact acolo unde esti tu acum si in vreo 10 luni am ajus cu 25 mai putin (cu sport si atentie la mancare). Deci se poate.

Lulu, multa vointa la sala!
Eu ti-as recomanda sa amani un pic masajul pentru cateva zile dupa ce ai inceput in forta sala.
Cred ca daca te tii de abonament o sa il reinoiesti dupa ce se termina luna pentru ca sigur o sa iti placa rezultatele.

edit: daca ieri era un frig de crapau pietrele, azi se pare ca o sa avem 11 grade
Parc scrie pe noi!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iris2002 spune:

Buna fetele, va pup pe toate...
imi place discutia cu forme versus anorexie... Hahaha, bine zice Androix, si eu aleg pentru forme....

Esthera, cu mama aici am mai mancat o placinta, doua, ok...trei! Insa incerc sa ma abtin, a facut si gogosi de doua ori si nu am luat deloc.....

In rest cu zumba...Ellinia, tu erai dezamagita, de zumba, nu-i asa? sunt instructori si instructori, si eu am fost acum doi ani la cineva in Cluj de parca adormeam la ore... aici insa e superrapida si antrenanta, eu sunt leoarca dupa o tura... important e sa gasesti ceva ce iti place, evident.

Saptamina aceasta profit de prezenta mamei si voi merge de patru ori la zumba, am fost ieri, merg diseara, vineri si sambata...

Apropo de MM, ea naviga, gratioasa, intre 57 si 75 kilograme, si era la fel de sexi la ambele greutati... important e, intr-adevar, sa nu ne lasam obsedate de un nr de kilograme, cm, etc, ci sa ne simtim bine in fiecare moment si sa incercam sa aratam in fiecare moment bine... peste 10-15 ani vom privi inapoi si nu ne va veni sa credem ca nu eram multumite...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui lulu77

Laura, Cornelia, Gusta, Boti?
Stati ascunse cu ciocolata pe masa?

SOACRA MARE
Doua maini stangi




sunt aici fara ciucalata dar de 3 saptamani nu am scazut la cantar si m-am suparat ca hainele cad dar cantarul arata la fel.Si imi plac cele 2 maini stangi.

Si am citit ca fetele il muta ba la stanga ba la dreapta sa ma vedeti voi pe mine maine la pielea goala cum fug prin casa cu cantarul si sigur suna olandezu la 112 sa vina sa ma ia.Oare sa incerc sau nu?

Mergi la inceput