Buburuze ian-feb 2011 (1) La multi ani!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Pai un' sa fim fetelor? Dincolo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata fetelor si cafea mare ca n vremurile bune

noi suntem ok......
ieri am fost pana n carefour si Razv care are boala sa se descalte a pierdut un baschet si numa ce ii cumparasem, erau la a doua incaltare
am rascolit tot magazinul nu l am mai gasit

dus inapoi acasa , luat altceva de incaltat si mers in parc
in parc dupa ce i am dat jos din carut, unul hais si altul cea....Robi se mai intoarcea, mai raspunde cand il strigi, neica Razvan...strigi la el de ti ies plamanii pe nas si nu se intoarce sa vada cine l striga
juma de parc am alergat dupa el, iar cand l am pus in carut a dat o tragedie

in rest sunt ok, au avut o tentativa de muceala si i am dres repede
tre sa fiu cu ochii pe ei ca pe butelie, ca acum ii mas intr un loc si imediat ii gasesc in alt loc, deschid usile, intra n baie, baga mainile in buda (Robi e amator de spalat diverse n buda si de aruncan suzi in buda....am cautat una de mi venise acru n gura si cand colo ea era in buda, plutea linistita)

nu stam pe olita, nu stam pe wc, ca le am cumparat colac pt ei
turuie diverse pe limba lor
Razv se urca pe pervazul geamului si arata la masini tittt tiittt
incearca sa faca ca cocosul...ii iese un cooo cooo
de mancat manca, dar se poate si mai bine
ieri le am facut pest ecu legume gratinate...da de unde, am halit juma din peste cu iaurt, legumele sa le mance masa, pacat ca n am un catel sau un purcel ca l as fi facut de 200 de kile la cata mancare arunc

nu mai stiu ce sa le fac sa mance...ca n i pot tine numa n paste cu carne si sos de rosii sau cascaval cu paine sau omleta sau carne goala cu painica...banane cateodata

acum 2 seri am facut o salata de fructe si asta au halit, dar data cu mana, la lingurita n au prea vrut sa deschida gura

s a trezit neica Robi, ieri a fost o minune, s a trezit la 9 fara 20, si Razvi la 7 fara 20......

pupi fetelor si o sapt frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

prezent si eu..pe baricade pt un nou fiv...n am mai avut ti8mp de forum..dar mai citesc..am vazut ca nu sunt trecuta pe prima pagina..asta inseamna ca trebuie sa nu mai intru?sau ma trece cineva?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Angie, eu centrez, eu dau cu capul, eu apar poarta. Se rezolva. Am impresia ca mai am pe cineva de adaugat...




"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

In curand pe ecrane: www.pufletzel.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

merci Mayane..pup

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaG spune:

As zice si eu Prezent, dar nu stiu daca ma mai primiti dupa atata absent.
Eu va pup si va imbratisez pe toate


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Ooooo! Long time not see! Primim, primim. Iti trimit PM.



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

In curand pe ecrane: www.pufletzel.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

salutare
vreau sa spun doar atat : daca doream sa nu mai fiu in lista dp prima pagina puteam sa ma sterg singura sau rugam pe cineva . Nu am facut tb asta considerand ca ar fi frumos sa am o amintire legata de acest forum desi nu am fost prea activa poate tot din motive legate de forum sau din cauza unor pers care fac astfel de ''chestii''.
Ar fi frumos sa intrebati cand luati o hotarare vis a vis de o persoana , poate doream sa apar aici 1000 ani din cate stiu forumul nu este privat . Banuiesc ca e rau sa suferi de ''sefie'' si mai nasol e ca nu exista tratament .

Pt restul fetelor: o zi minunata , sanatate buburuzelor



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vas spune:

deci fetelor va multumesc pentru Pm/uri.
Am intrat acolo, mi/am facut cont, dar de acolo nu m/am mai descurcat, in sensul ca nu prea stiu unde sa va gasesc. Poate ma ajutati cu un PM sa ma lamuresc.
Va pup!
Noi suntem bine sanatosi , nu prea avem stare deloc asa ca timp de net nu prea este, dar dincolo as avea cate ceva mai privat de povestit asa ca poate o sa fiu mai prezenta.


Mergi la inceput