La multi ani Andra Ioana!!!Fluturasi de 2011 (133)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

multumim de urari dragele mele

va ofer un pahar de sampanie in cinstea iubitei mele si maine o multime de bunataturi

am muncit pe rupte si inca mai am inca pe atat..am facut praji cu nes si foi de bezea cu nuca, praji deliciu cu crema de oau si frisca si capucino, tortul minune la care am muncit juma de zi dar cred ca a iesit o nebunie..visine, jeleu, 2 blaturi din care unul de cioco, 3 tipuri de creme..abia astept sa-l degustam..
acum muncesc la salata de telina cu pui si nuca si la salata cu scrumbie suba..si oua umplute, si vinete si chiftelute si ficatei in bacon si ...pfuu cate mai am de facut..am fugit la treaba..

am intrat doar sa va pup

am fost si i-am facut si vacinul piticei si n-a plans deloc desi am intepat-o dublu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

miki ce harnicuta esti
LA MULTI ANI ANDREI
SA VA BUCURE VIATA ASA CUM O FACE DE CAND S-A NASCUT
SANATATE MULTA
SI TIE MULTA PUTERE
cum este la munca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

strumphitza unde am zis eu ca mi-e dor de munci? am zis ca nu mi-e dor deloc de munci tie ti-e dor? chiar, te angajezi undeva?

madutza pai mai demult, cand eram mici asa ziceam si noi, amigdalite

ioanna atata smotru mai faci si tu...chiar trebuie atata sau esti tu obsedata? pe mine ma dispera praful...zi il sterg maine iar este

dinora La multi ani! sa fi sanatoasa si fericita alaturi de puiut si sot
si nu fi suparata, sarbatoresti aici cu noi...sa curga sampania si tortul cica mergi spre 40...pai abia ai facut 30 si deja zici ca mergi spre 40?

miki multumim de tratatie oaaaa cate ai facut, ce de bunataturi
ce ma bucur ca Andra nu a plans. chiar deloc n-a plans? deloc, deloc?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

buna

Am venit si eu sa felicit sarbatoritii.Maine ne petrecem si noi,ne vine tati acasa si ai tinem ziua buburuzei noastre mai mari asa ca astazi toata ziua smotru,bucatarie...
La multi ani Andra!!!sa fi sanatoasa si cuminte ca frumoasa esti!!!
La multi ani fericiti, Dinora!!!
La multe lunite, Eduard,Petru, Sophia ,Albert !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dinora77 spune:

Merci mult pentru urari !!! Si noi serbam miine. Nu mare cum s-ar cuveni, dar macar citiva prieteni tot vor veni. Nici de gatit multe nu voi putea...Voi incerca sa ma descurc singura cu Julius, dar nu promit sa reusesc multe, pentru ca am un argint viu in casa :)

Miki ma bucur ca te-ai horatit pentru suba cu scrumbie....e o nebunie...sa-mi zici te rog cum ti-a placut. Tie mami multi pupici pentru realizarea de acum un an...Multe pentru o mami model ca tine.

Of, anii astia, zboara fara sa ne intrebe daca vrem sa imbatrinim sau nu. Sunt insa implinita shi fericita ca am un puiut minune shi ca e sanatos shi-mi umple viata!

pupici shi o seara minunata!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moulineta spune:

La multi ani Andra de Miki !!!
La multi ani Miriam de felicitas !!!
La multi ani Alexandru de Ina.click !!!
La multi ani Sofia de MsBB !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

intru repede ,am citit in diagonala, singurul lucru care il retin sunt praji facute de miki si faptul ca tb sa zic
Dinora!
si
LA MULTI ANI ARSENIE!SA FII SANATOS SI NOROCOS!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarApr2011 spune:

Capitol Nou-nout !!!

Mergi la inceput