Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***405***

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Dodo, am gasit chilotei doar cu Capsunica, un singur set din pacate dar mai suplimentam noi cu ceva pt printesa si trimit maine coletul

Olga, ce faceti, ati inmatriculat copilul ?!

Sa va povestesc o faza de ieri chit ca nu e asa distractiva ca-n realitate dar incerc: Ada ieri inventase o poveste si o spunea cu mult sarg, mi se parea ca nu e din repertoriul cunoscut si o intreb ce poveste e, la care ea imi raspunde : e o poveste cu tine mami eu probabil am facut o mutra mirata tare de ma intreaba Ada apoi : ce mami, tu nu esti de prin filme ?!
I-am explicat ca eu cu siguranta nu am jucat si nu voi juca in filme dar ea are sanse, chiar mari !!


www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)








Acum, adevaru-i ca aparitia e de actrita de super filme! De Ada nu mai zic, ar trebui data la un curs de teatru peste vreun an, doi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Floric, vreau si eu sa contribui la o fapta buna: ca sa nu se stice vinul cind da caldura vino cu niste sticle/damigene la bucuresti, la sibiu, ca le venim noi de hac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

ina, trebuie sa ii mai trimiti, se vede ca se simteau foarte bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

novus, naspa situatia cu bona... dar sint convinsa ca petrecerea va iesi foarte bine si ca Ada va fi fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Pentru ca simt iz de lincezeala, propun sa abordam tema propusa de Anamariame:

1. Povestiti boacane din copilarie (sau nu )

La care adaug:

2. Relatati, pe scurt, un amor de prin liceu/tinerete.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Novus, imi pare rau ca nu-ti iese fix cum am planuit. Oricum, sint convinsa ca petrecerea va fi una pe cinste!




E bine ca o sa petrecem toata luna martie, nasii Adei sunt la ski in perioada asta si cand se intorc sarbatorim si cu ei, cine nu poate veni sambata o sa aiba parte de petreceri individuale

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Gina
Voi cum stati cu pregatirile? cum se vor desfasura festivitatile ? adica cum planuiti


Anamariame, chiar asa, pe unde umbli ??!! hai la povesti !!


Inapreda, fac tema cand prind un ragaz de concentrare

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Buna dimineata!

Sper sa tina soarele asta care straluceste la ora asta in Bucuresti... ca asa m-am saturat de zapada, mizerie si iarna... Vreau sa vina primavara!

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Boacana nr 1: ai mei terminasera de zugravit in toata casa si m-am gindit eu "sa-i ajut": cind am venit eu de la scoala -ei erau la servici, evident!- am scos de la naftalina "zestrea" nefolosita, am gaurit toti peretii si am agatat in cuie tot felul de covoare tesute si carpeta gen "Rapirea di Serai"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Neatza!Off, sunt atat de ametita de cap incat abia astept sa termin de facut cafeaua si sa o savurez. Inapreda, multumesc pentru chemarea la apel, ai vazut ce rapid am raspuns? Floric, ma bucur ca iti plac produsele din Lidl. Eu am destul de multe si-s multumita!Eva ma striga sa ii citesc povesti, iar eu nu-s nici imbracata, nici machiata, nici cu cafeaua bauta . Ah, si afara e iarasi totul alb

Mergi la inceput