Strugurasi de Sept-Oct2011 *41*

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

neata, asa pe la amiaza!

Noi ieri am fost usernici, am luat de la farmacia tei gelul de spalat de la mustella(numai ca din greseala l-am cumparat pe ala ce nu necesita clatire care e mai mult pt spalat pe fata deci tre sa ma mai duc odata) si am mai luat si babetele si niste lingurite.Ma gandeam sa cumpar si detul ala de la avent cu paharele dar sincer mi s-a parut cam scump si inca nu stiu daca imi trebuie asa ca mai astept.Ne-am uitat dupa scaunel pt baita si era 130 lei, asa ca momentan am zis pas , poate se gabdeste cineva la vre-un cadou.Dar la bafta noastra o sa primim ceva ce ori nu ne trebuie ori sunt deja mici(nemultumitorului i se ia darul).

Bineinteles ca dupa asta am fost de am luat dealegurii, iar dupa am facut marea aroganta si am fost la concertul Taxi de la Europafm din garaj.Lui Iancu i-a placut maxim(a si adormit la un moment dat), am stat vreo 45 min dupa care am plecat ca era fff cald.

O primavara frumoasa la toata lumea!!!

Noi azi avem musafiri, vin fetele de la birou pe la mine si ca sa pastrez aparentele ca sunt o gospodina , am facut curat si acum ma pun sa fac o prajitura cu nuca, si cand vin ele o sa pun o pizza la cuptor.Uite asa slabeste lumea.

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

fac eu capitol

_


de T 6+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sept-Oct2011 spune:

aici http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=170853&nm=Strugurasi-de-SeptOct-2011-42

Mergi la inceput