Strugurasi de Sept-Oct2011 *41*

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Kora, eu stiu ca era la 20:45, pentru ca la 21:00 incepeau stirile.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

http://entergentlyblog.blogspot.com/search/label/Breastfeeding
daca v-a trecut prin minte ca eu sunt putin dusa ( sau mai mult).... lectura placuta!!! genial.... genial/..... genial.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Postare despre Razvan si hayat: http://mihneapuimic.blogspot.com/2012/02/o-mana-de-ajutor-pentru-un-copil-vesel.html
ce spuneti? mai trebuie ceva adaugat? Sau scos?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

MAy sa treaca repede.. deja in 1 luna incepi munca

JADE// sper sa nu raceasca pustiul tau

HAYAT. ai vandut ceva pe site? voiam s]a iti trimit coletul, insa oare te ajuta cu ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Ionela, super postarea cu alaptarea. O citisem si pe cea cu dormitul. CE faina e poza !!!
Postul pt Hayat e super ok. Testerul din mine a gasit un bug. Nu merge linkul la blog... tb sa adaugi si www inainte k altfel nu il gaseste

Sei, a vandut ceva... mie [:P]

Hayat
, sa adaugi o categorie "Lucruri noi" sau ceva de genu, poate sunt mamici printre noi care ar cumpara hainute noi pentru a le oferi cadou.

O seara frumoasa la strugurime

Eu azi sunt super happy ca am reusit sa fac comanda la un scutec delicios: http://www.kingdomfluff.co.uk/cart/tots-bots-easyfit-p-378.php

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancaroro

Citat:
citat din mesajul lui nanna_mika

Anca, Sei - am o rugaminte: va rog sa imi stergeti albumul de poze si contul! Multumesc anticipat!



Nanna, rezolvat.
Dar sper sa nu pleci si de pe forum

mami de Flavius

Bijuteriile mele


Multumi, dar e are greu!
V-am mai povestit cred. Vin la pranz acasa pentru alaptat/ muls. Asta mica simte ca nu sunt in preajma si ma suge in disperare noaptea, cand parca trebuia sa ma odihnesc, nu? Ce sa zic? Suntem bine, ne kkacim cu supozitor, dupa care dormi, patru ore de fericire, ne diversificam su suc de morcov sapt viitoare. A mai inceput careva dintre voi cu suc de morcov?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Creola spune:

Buna dimineata!
Poftiti la cafea ,doamnelor!(sau gospodinelor)

Si un martisor pentru fiecare .
O primavara frumoasa ,senina si fericita alaturi de strugurasi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Buna dimineata ,

Eu m-am trezit si direct cu nasul in emag. Am gasit un blender care acum e redus si vreau sa il iau. Bosh -220 ron din inox si are si minichopper si tel de batut. E redus de la 260. Sper ca nu fac o alegere proasta.

App de haine de pe blog...doamne ce am mai cautat zilele astea sa imi iau o rochie de ocazie de pe vreun blog (am o nunta in mai)...nu am gasit nimic.

Fac comanda si revin.

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Jade , voiam sa iti zic ca si eu am gasit-o pe Eca uda la spate intr-o zi. N-a patit nic, n-a racit nu are absolut nimic. Eu ii las scutecul un pic mai larg ca ea e mai sensibila la piele si se irita repede si in ziua respectiva era cu picioarele pe sus, le tinea cu mainile si i-a dat drumul. Evident ca am gasit-o uda pan la ceafa.

M-am enervat de imi vine sa busesc calculatorul. Nu am putut sa fac comanda ca imi da niste erori explorerul. la fel am patit si cu site-ul de la ikea ...nu imi pot face cont pentru ca mie imi lipseste un buton. Il am pe cel de la logare si nu il am pe cel de la inregistrare. Uatevar...o sa il pun tot pe al meu sa faca comanda ca eu cu rasnita mea imbatranesc 5 ani pana fac ceva.

May , ne bucuram ca Bea e mai bine

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

http://entergentlyblog.blogspot.com/search/label/Breastfeeding
daca v-a trecut prin minte ca eu sunt putin dusa ( sau mai mult).... lectura placuta!!! genial.... genial/..... genial.....


Mami fericita de Mihnea si de Tudor




Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput