Strugurasi de Sept-Oct2011 *40*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

camady, felicitari!!!

sei

lena, vad ca acum s-au transforma in littlewoods si ma uitam la branduri si nu apare next.
eu am un magazin choice in orasul in care stau si de acolo ma aprovizionam. chiar sunt curioasa daca l-or fi desfiintat.
inainte era choice.co.uk, dar vad ca acum e littlewoods.com
hm...
oricum intr-adevar produsele next sunt de calitate. am mai avut si noi in magazin si s-au vandut imediat.
tk-maxx iar au haine ca lumea. si de adulti si de copii, dar vad ca online nu le au pe cele de copii. acolo baga toate magazinele de firma colectiile din sezoanele trecute. la preturi mici bineinteles.
http://www.tkmaxx.com

mai imi zicea cineva de clarks, mag de incaltaminte. stiam de el :) majoritatea pantofilor mei sunt clarks

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

am fost la coafor.
parca am fost in concediu , numai ca am stat ca pe ghimpi am plecat de la 17:00 si m-am intors acum 10 min, ma asateptam ca Iancu sa se fi urcat pe pereti de foame, dar surpriza a dormit de la sase jumate si inca doarme, cred ca l-a drogat taicasu.

La mine nu doarme mai mult de o ora neam.

Apropo de haine May vezi ca in anglia mai e si firma George. care au niste preturi super si sunt si calitative, nu chiar ca astea de la next dar sunt ok eu am avut body-uri si erau 3 bady vreo 2 lire , ceea ce pt mine e aproape gratis.La noi au doar pe net la hopababy.ro si bineinteles doar vreo 2 modele si mult mai scumpe, co doar suntem romani si ne permitem.

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Anca - sa iti fie de bine! Te-ai tuns? Vopsit?
Si eu ma duc sambata sa ma tund

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

tuns-vopsit-coafat si bonus epilat. maine ma duc sa ma pensez.

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

deci maine o sa arat a om.

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

May mersic

Anca, vreun link pt george? am cautat dar nu am gasit :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

nu stiam de firma george.
Lena:
pe amazon
http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss/279-8917999-2194109?url=node%3D60037031&field-keywords=girl+george&x=0&y=0

din cate vad au contract cu asda:
http://direct.asda.com/george/baby-girls-clothes/D5M1G12C1,default,sc.html?cm_sp=grgBaby-_-panel1-_-Babygirls120212

eu mai iau hainute de la matalan, mai ales cand au reduceri:
http://www.matalan.co.uk/fcp/categorylist/dept/last-chance_kids?resetFilters=true

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

CAMADY.. a invatat EVA sa se intoarca/rostogoleasca?

ANCA T .. am citit ca unii bblusi nu o sa se rostogoleasca niciodata, o sa mearga direct de-a busilea sau o sa stea i fund..

La noi e clar nu ne vom rostogoli fata/spate/ fata/ spate.. never .. doar spate fata , insa rarrrrr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Si noi ne-am intors o singura data, de pe burta pe spate si mai mult ajutate de saltea ca era moale, atat, de pe spate pe burta se arunca numai daca e la 45 de grade ( nu se pune momentul cand a cazut din pat ca atunci isi bagase picioarele in gura si s-a rostogolit). M-am cam resemnat si eu ca nu o sa o vad curand intorcandu-se...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

Hello!
Va multumesc pt gandurile bune. Am fost azi la dr, fata e bine, tuseste dar nu are nimic la plamani, dar la Theo raceala a coborat la bronhii, nasol. Acum de i-ar trece cu tratamentul prescris si sa nu se agraveze. Si am aflat si de unde s-au virusat, ca tot nu intelegeam eu motivul racelii, de la cineva la care am fost in vizita, a doua zi dupa ce am plecat, copilul lor tusea, aceeasi zi in care si Theo o luase cu tusea.

marina muuulta sanatate mamei tale iar tie putere sa ii fii alaturi

may lucky you! Magazine cu lucruri bune la pret ok, utopie pt Romania

lena noi am primit cadou hainute de la George, si cred ca erau luate dintr-un magazin din Iasi. O intreb pe var'mea si iti zic

camady felicitari ! Super, gemeni, fata si baiat, fiecare parinte primeste ce isi doreste

lali emotii cu botezul? Hai ca nu mai sunt drumuri inchise

de si

Mergi la inceput