clinica dentara copil 3 ani

clinica dentara copil 3 ani | Autor: Porumbita

Link direct la acest mesaj

buna,

vreau sa duc pustiul (3 ani) la o clinica specializata in lucrul cu copii; are 3 ani, nu are probleme, e spalat pe dinti de 3 ori pe zi si pana acum l-a vazut (dpdv al dintilor) doar pediatra lui si doc stomatoloaga la care mai merg eu (dar asta acum un an)

asa ca vreau sa ii fac un control, sa fiu eu sigura ca e totul ok

ceva recomandari?

de preferat sectorul 2 sau 3

multumesc anticipat!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns theo_2004 spune:

http://www.de4kids.ro/

Eu pe acesta il stiu. Mai sunt si altele sigur. Aici au fost cu gradinita in vizita, au fost o parte din colegii lui la tratamente.
Noi pt control regulat si sigilari am mers la doct noastra care are si specializare pediatrica si ortodontie (sau cum ii zice la partea cu aparate dentare), lucreaza cu copii. Dar e sect 6. Sau 5? Ma rog, la granita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

merci Theo; prefer 2 sau 3 ca imi e mai usor cu drumul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Buna.Si eu recomand tot dentestet4kids,e in sect 1-pe langa Manastirea Casin/Agronomie .
Noi aseara am fost la ei,cu baiatul,a avut interventie sub anestezie totala-din cauza ca nu vrea sa stea deloc nici macar la control,d-apoi sa mai si lucreze dr in gurita lui.Suntem ff multumiti si de clinica,si de d-na dr Irina Morariu,si daca mergeti cu voucherul printat de pe forum,aveti o reducere de 10 %.Nu pare mult 10%,dar la o suma mai maricica,cum am avut noi de platit aseara a fost semnificativa reducerea.
sanatate si numai de bine sa auzim
PS-noi deja ne-am programat pentru saptamana viitoare la vizite de curtoazie si cu fetele,sa le obisnuim,ca in cazul ca vor avea probleme sa nu mai trebuiasca sa apelam la anestezia generala

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....

Mergi la inceput