MONTIGNAC (170)...STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Tocmai am facut un humus delicios .I-am adaugat si niste seminte de floarea soarelui decojite si rosii uscate.

Carmen,sanatate la pitic. Si Stefi tuseste si muceste dar eu am dus-o la gradi ca starea generala e buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Puisoaro pai maine il duc si eu( in fine sa vedem ce zice si doftora care tre sa soseasca) ca ma albeste 100%.. mai rau e ca-i dau peste cap programul Elenei..

Sambata am fost iar singura cu ei (sotul a lucrat) si Elena s-a pricopsit cu un cucui, azi iar s-a lovit este rosie.. off, nici unul nu sta locului..

Va spuneam ca ma rog sa fiu conforma, la pranz am mancat ciorba de cocosh, cu un patratel cat palma de mamaliga rece si 2 cubulete de cioco.. si astea mancate in fuga.. cred ca doar seara pot manca linistita..





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

'neata fetele,

Brandu, pe aici exista in supermaeketuri numai albus de oua:
http://magasin.iga.net/Parcourir/Produitslaitiers/oeufs.aspx?Culture=fr-CA&ct=true

Nici eu nu mai zic nimic, astept sa ajung la greutatea din tabel, deocamdata am peste.

Felicitari fetelor care au slabit, si sanatate bolnaviorilor.
Si Anca a fost racita, maraita toata sapt. trecuta cand a fost in vacanta. Acum e in forma si la scoala.

O sapt. buna,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

cristina da e proaspat sau praf? ca am gasit si pe aici pudra pe amazon...si ma intrebam daca gasesc ceva organic

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Brandu, uite cica exista si pasteurizate la cutie http://www.nordicimpex.ro/produs.php?prod_id=535&cat_id=98&subcat_id=100&subsubcat_id=96

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Brandusa, albusurile sunt proaspete, lichide cum a zis si Ani.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

iuhuuuu..fetelor mi-ati dat o veste super buna...acum sper numai sa aiba si balamutii astia pe aici...ca ei mananca numai tampenii...adik va inchipuiti daca mancarea lor traditionala e fish&chips

sper sa gasesc..mi se pare o idee super buna asta cu albusul de dimi

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORE33 spune:

Buna dimineata,

Cantarul de azi dimineata : -0 kg.Am stagnat.Am depasit pe ici pe colo limitele= mucenici de toate felurile ( rusine mie ).Continuam cu incredere dieta.

MD cereale cu iaurt
D cartofi la cuptor cu branza
C inca nu stiu
G mere verzi si cateva migdale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Buna dimineata dragele mele dragi montigirls

Cantarul meu azi dimineata a aratat 65.5 kg ... nu e foarte mult dar avand in vedere ce luna cu stres mult am avut e foarteeee bine, eu sunt multumita, am rabdare, nu ma grabesc .... pupppppp
si la centimetrii am cam 1.5 in medie dat jos

andanii

2007...2012 de la 95 la 66.5 kg :):)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

iughuuuuu..bravo Andani felicitari...nu mai ai mult...multe

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput