Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***401***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Ma plictisesc intre contractii. La contractii uit de toate, imi vine sa ma urc pe pereti si imi doresc sa ma plictisesc iar

Olga, mamica lui David iepurasul si 39+



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Am uitat sa va spun ca Vladimir a zis ca el are 2 frati: pe mine ai pe Robert. Are si paritnti-pe parintii mei si pe mine si pe robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Ina, si mie mi-a fost dor de tine!

Ilinca, o zi grea ieri!

Andrei investigheaza noi registre lingvistice: ieri a vazut o secventa dintr-un film la televizor si a rezumat-o "Ui, ala a cast in cucuruz!", ca tot vorbisem noi de regionalisme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Anaan, off urata gripa asta, bine ai zis mutanta, sincer si pe aici sunt spitalele pline, ne-a si zis pediatra sa evitam cat putem socializarea


Olga, esti totala !! sper sa faci livrarea cat mai repede si fara dureri


De-ale Adei: eram in bucatarie toti la masa si deodata o auzim : ce romantic !!


www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Andrei investigheaza noi registre lingvistice: ieri a vazut o secventa dintr-un film la televizor si a rezumat-o "Ui, ala a cast in cucuruz!", ca tot vorbisem noi de regionalisme.




www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Annan, multa sanatate, sa va reveniti repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Cucuruz? Romantic?
Io cred ca le dati meditatii la copii.

Am facut clatite, Ian a mincat...stafide; acum face baie a 2-a oara; in cada, de data asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Merci, fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Andrei nu mananca clatite numai daca-l mint ca sunt lipii

Ina, si al meu copil e tare reticent in a incerca lucruri noi. Mancarea lui preferata e tocanita de cartofi (ce gusturi rafinate, nu-i asa?!), asa ca tot ce seamana cat de cat cu tocanita pretindem ca ESTE tocanita: asa mai reusesc sa-i dau si altceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Andrei nu mananca clatite numai daca-l mint ca sunt lipii

Ina, si al meu copil e tare reticent in a incerca lucruri noi. Mancarea lui preferata e tocanita de cartofi (ce gusturi rafinate, nu-i asa?!), asa ca tot ce seamana cat de cat cu tocanita pretindem ca ESTE tocanita: asa mai reusesc sa-i dau si altceva.




Cam un ceas s-a jucat Ian cu dna. R. In timpul asta m-am uitat la poze cu Ian cind era mic: era un grasan si minca de n-avea aer!! Cu 2 miini si orice. Mai ca nu-mi venea sa cred. Nu-mi aduc aminte cind a incetat sa manince si de ce

Mergi la inceput