Povestea martisorului DC / la BILANT

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinuk

4500 de lei nu e o suma nici mare nici mica
se putea si mai mult

cel mai mare castig al campaniei este faptul ca mesajul campaniei noastre a spart barierele DC ului,
ca ne-a adus impreuna intr-un efort comun
ca anul asta la moda a fost martisorul DC
...ca toata lumea care s-a implicat a avut de castigat
..si mai mult!
ca niste copii vor avea un motiv in plus sa spere ca viata lor poate fi si altfel si o sansa pe mai departe



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

www.flickr.com/photos/23251288@N07/6805506300" target="_blank">SMS 848 pentru viata unui pui de om



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................




kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinuk
Gabby ca o furnicutza a uploadat poze si a facut poteci pana la posta (din fericire din proximitate).
Cricor, Anca_Dragoman, Alexandrina, Laura25 au avut grija de detaliile tehnice de la bazar

Papanash, Gusta, Anya, Aka, DariaStoica, DiCirstea, Miremia, Alex@Sara, Eumada, DianaAlex, Mihaela770, IoanaPos, ManuelaCrina, AndreeaAS, Teutz, un mare buchet toate fetele de la "Un creion, o carte, un caiet" fara de care demersul acesta nu s-ar finaliza (aici sunt cateva fete care s-au alaturat in ultima luna campaniei si as aminti si multumi in mod special grupului fetelor inimoase din Germania!).

Adminii forumului
de al caror sprijin am beneficiat neconditionat si care au fost cu sufletul langa noi.

Multumesc fiecareia in parte pt munca...dragostea si gandul bun cu care au ales sa fie parte a acestui angrenaj!!!

Ma veti ierta daca am luat-o din nou ca la Gala, dar prefer sa ma trageti de maneca pentru ca spun de prea multe ori multumesc decat ca am uitat pe cineva

TOTI deopotriva meritati sa purtati la rever un martisor de suflet!

din partea mea o imbratisare si o strangere de mana zdravana!

Voi marca si un clasament onorific al actiunii:

Gabby: la categoria 'mamica martisor a lui 2012'
Inbox: la categoria 'DEBUT cu cea mai mare implicare in arta mesteritului'
Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

www.flickr.com/photos/23251288@N07/6805506300" target="_blank">SMS 848 pentru viata unui pui de om



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................






kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput