3-9 martie SMS 848 - Andrei vrea doar sa doarma

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Dana, am ramas fara cuvinte. Va doresc sa gasiti urgent solutia cea mai buna si sa se faca bine micutul Andrei!

Sunt alaturi de tine!


Cornelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Dana,crede-ma ca de cand mi-ai zis de Andrei,ma gandesc neincetta la el,la voi,cei din jurul lui.Ma rugam sa se infirme totusi diagnosticul prezumtiv,dar vad ca ,din pacate,nu e cum vreau eu/noi .Sunt cu ochii in lacrimi si sunt moale ca o carpa,nu am putere nici sa ma ridic,cand ma gandesc prin ce trece saracul copilas,cand ar trebui sa se joace si sa zburde fericit alaturi de copiii de varsta lui/fratiorul lui.Vom ajuta si noi cu niste banuti si cu multe multe rugaciuni.Suntem alaturi de voi

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Mie mi se ireal ce povesteti. Cum de se abat toate nenorocirile acestea asupra unor copii asa de mici?

Multa putere lui Andrei!

Am sa virez si eu niste bani ca sa se poata strage suma de care este nevoie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Off Dana..ce nenorocire, sunt alaturi de voi.
Voi dona si eu niste bani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Socant ceea ce am citit! Multa sanatate lui Andrei si putere parintzilor!

Dana, incearca si pune un cont de paypal. Pt cei din afara, mai ales, e mult mai usor de donat intr-un astfel de cont.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

cuvintele sunt de prisos in aceste momente si durerea e prea mare pt a putea fi alinata...

sunt alaturi de voi si o sa ajut si eu cu bani...

parerea mea este ca trebuie sa mearga urgent la Fundeni, iar de acolo sa incerce cu ajutorul formularului E112 sa plece in Germania....cum tumoarea se extinde rapid, nu trebuie asteptat...

multa putere parintilor si micutului Andrei...voi trimite cazul mai departe, la cunostintele mele...

numai bine
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

si inca ceva....creati si un cont pe facebook....asa pot afla ft multi oameni de cazul lui si pot ajuta....pt ca fiecare membru isi poate adauga prietenii la grup ...doar o idee...

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash81 spune:

Sincer imi plange sufletul cand ma gandesc la mititelu bolnavior,acum cand trebuia sa tipe sa faca nebunii sa alerge sa cada si sa se ridice, imi vine rau imi vine rau cand ma gandesc ca nu am cu ce ajuta sper sa reusesc macar 10 ron sa pun stiu ca nu e mult si imi pare foarte rau ca nu pot mai mult dar un pic cu un pic si cu un alt pic se face mult.Multa sanatate pui mic sper din tot sufletul sa te faci bine...

eu am sa pun si pe FB cazul poate se gasesc oameni cu situatie financiara mai buna si cu sufletul mare

iubesc si sunt iubita...prin urmare traiesc si sunt fericita.........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

......sper ca totul sa se rezolve cu bine!! Sanatate multa pui mic!! Si multa , multa putere parintilor si puiului mic!!

Am trimis si eu cativa banuti!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash81 spune:

dicirstea te rog frumos scrie pe aceasta adresa de maill
copilasi_piticul@yahoo.com (despre hainute - comenzi_piticul@yahoo.com) detaliile iar dansii vor posta pe pagina lor de FB acest caz iar de acolo Dzeu e mare si cine stie poate poate ce zici? eu am zis ca nu cunosc detaliile si tu fiind ruda cu Baietelul vei putea redacta mai bine maill ul am dat share uri si tot ce mi a venit prin minte sper sa apuc sa strang cativa doritori sa salveze un copilas mult succes

iubesc si sunt iubita...prin urmare traiesc si sunt fericita.........

Mergi la inceput