Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(124)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

DELIAAAAAA
SALVEAZA-MA
AM INTREBAT MAI DEVREME DA NU A RASP NIMENI
LA BRANZICA DULCE
CARE O FACI CU MARAR
MAI PUI CEVA IN EA?
AI INTELES CARE?
CEA CARE SE SERVESTE CA APERITIV PE AQRDEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami_antonia

DELIAAAAAA
SALVEAZA-MA
AM INTREBAT MAI DEVREME DA NU A RASP NIMENI
LA BRANZICA DULCE
CARE O FACI CU MARAR
MAI PUI CEVA IN EA?
AI INTELES CARE?
CEA CARE SE SERVESTE CA APERITIV PE AQRDEI

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)



eu amestec branza dulce cu branza sarata si daca e prea vartoasa ii pun o lingura de smantana si marar si patrunjel
daca vrei si daca va place poti sa toci ceapa marunt, marunt si sa pui inauntru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

delia mercic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Buna fetele...

Multumim Viss..ca ai intrebat de noi!!!!

Am fost tare ocupata si antrenata in niste interviuri cu o companie mare din Pitesti,asa ca m-am apucat de citit caci ma simteam cam "prafuita".Asa ca am luat cartile,le-am sters de praf si m-am documentat.Am vrut sa fac impresie buna si ..cred ca am reusit!!
Nu m-au incantat insa prea tare conditiile,asa ca nu cred ca voi materializa ceva..dar macar am experienta unui interviu.

Maine ma gandesc la MAdutza si la petrecerea Catalinei.Sa aveti distractie placuta!!!

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

am apasat gresit pe un buton si s-a dus dracu mesajul meu...mi s-a parut ca plange A ,ca deja doarme de la 9
nu mai zic nimic
Ailed mi s-a facut pielea de gaina pe mine....brr nu vreau sa imi amintesc cum e....offf...primul instinct a fost sa ma uit spre degetul meu....unghia s-ia revenit..cred ca ultima taiere a adus-o la o unghie normala insa fix pe mijlocul ei la baza pielea o am putin stransa si se vad si celalate cicatrice....sa ecvit cati poti de mult sa o bagi pe la vase

Catank felicitari!!!!si sa-ti traiasaca purceii....as putea sa zic in sprit de gluma ..esti o cucoana de la tara...si nu inteleg de ce ii trimiti pm dosr lui Viss sa stii ca si pe mine ma interreseaza..admir oamenii ca tine

Mada eram sigura ca o sa-ti iasa..doar esti super gospodina...prieteneui mele nu i-am mai zis ca din cauza ei nu i-a iesit ca nu am vrut sa se supere pe mine..dar e paralele cu retetele..nu are rabdare sa respecte cantitatile

gata ma retrag

pup toate fetele
ps Roxy am facut budinca ta...dar as vrea sa stiu care e consistentza ei..e ca o budinca gen branza cu macaroane sau mai moale..mie mi-a iesit fleoscaita...am pus si oul intreg merele erau un ionatan ff zemos, oare trebuia mai mult gris....dar lui A ia placut..a servit 1/3 din ea

noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalely07

Buna fetele...

Multumim Viss..ca ai intrebat de noi!!!!

Am fost tare ocupata si antrenata in niste interviuri cu o companie mare din Pitesti,asa ca m-am apucat de citit caci ma simteam cam "prafuita".Asa ca am luat cartile,le-am sters de praf si m-am documentat.Am vrut sa fac impresie buna si ..cred ca am reusit!!
Nu m-au incantat insa prea tare conditiile,asa ca nu cred ca voi materializa ceva..dar macar am experienta unui interviu.

Maine ma gandesc la MAdutza si la petrecerea Catalinei.Sa aveti distractie placuta!!!

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!



dar a fost tare bine sa iesi din nou la "lupta", nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Deea, am avut noroc , ca a intrat in partea de deget fara unghie si e la aratatorul stang... poate asa ma invatz sa spal cu manusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Da Delia,sa stii ca asa a fost!!
Am avut ceva emotii pe drum,ma gandeam ca nu imi mai aduc aminte nimic,dar se pare ca nu a fost asa..

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalely07

Da Delia,sa stii ca asa a fost!!
Am avut ceva emotii pe drum,ma gandeam ca nu imi mai aduc aminte nimic,dar se pare ca nu a fost asa..

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!



o sa fie misto cand ii refuzi, sa le spui si dc, mie asa imi place asa fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

nb

Mergi la inceput