Buburuze- LMA buburuze de 9-16 februarie! (130)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Citat:
citat din mesajul lui Doloress

Tunde, ce faci, te-au apucat contractiile?



Mami de Patrick(29.04.2008) si Kevin (10.02.2011)
Victoria, fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!



nop...nici o contractie...pe la 2-3 cand voi merge la toaleta

nu-mi vine sa cred ca a trecut un an de atunci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

heello

imi spune ti si mie va rog daca mai avem vreun album bb_yasmi la voi pe conturile de picassa???


multumesc frumos.


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



Nu e nici un album bb_yasmi. Avem un album "November 11, 2011" care nu stiu al cui e... Doua poze cu o mamica si o fetita (banuiesc ca e fetita, ca e imbracata in rosu si roz...)




"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Oooo! Chef mare incepe peste un sfert de ora... Patru sarbatoriti...



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:





LA MULTI ANI!!!
EDUARD ANDREI



LA MULTI ANI!!!
SONIA DIANA



LA MULTI ANI!!!
ANA ELENA



LA MULTI ANI!!!
KEVIN







"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaluKara spune:

tunde cred ca la ora asta inepea totul...
ia uite ce am gasit eu :
mesaj de la Shines:
La 3 si ceva era la spital Tunde,se rupsese apa

Mesaj pentru Sherbi ''SHERBI! LEOAICELE NU SUNT SLABE!

am vb cu mamica Tunde..era atat de fericita si de emotionata,m-a facut sa plang de bucuria ei.
a avut un travaliu scurt dar intens,probleme cu tensiunea si o hemoragie la nastere. acum este pe perfuzii,se simte mai bine,asteapta sa isi vada printesa.

sa-mi aduc aminte cum ne-ai fentat pe toate si ai fugit de motatele noastre???




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaluKara spune:

doloress nici tu nu scapi...

...Sunt a doua pe lista lor de induceri, deci ori in seara asta tarziu, ori maine ma cheama inapoi. Au zis ca e floare la ureche la mine pentru ca am colul deja deschis, dilatatie 2, practic nici macar injectii nu-mi dau, numai imi rup apa si gata, se vor declansa contractiile de la sine...Deci stau cu telefonul in mana, au zis ca daca ma suna, intr-o ora trebuie sa fiu la ei...
si de la sezatoarea canadiana :S-a nascut bebe Kevin!!!!
Azi in jur de ora 14, are 2800gr, mami si bebe sunt bine.
Am vorbit cu proaspata mamica si se simte bine, bebe Kevin e un mancacios si un scump. Cel mai probabil, vor merge acasa chiar maine. Nasterea a fost ''fulger'', din momentul in care i-au rupt apa, in 7 minute era complet dilatata si de asta nici n-au mai avut timp sa-i dea epidurala. Si partea cu impinsul a mai durat aprox jumate de ora....cum spuneam, fulger. Tati de Kevin a spus ca seamana cu Patrick si ca e dotat baiatul . Mai multe va povesteste Andreea .


si cat am asteptat noi vesti de la tine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

La multi ani Eduard Andrei!
La multi ani Soniuc!
La multi ani Ana Elena!
Sa cresteti mari, sanatosi, sa fiti iubiti si fericiti!


Ralu Kara, intr-adevar, tare emotionant.
Am retrait azi toate emotiile de acum un an si m-am hotarat sa le astern pe hartie ca tot voiam s-o fac demult. Si-am facut si un filmulet cu ce-am tot facut noi de un an incoace.
Daca vreti sa cititi uitati aici
http://jocinpatru.blogspot.com/

Dar va previn ca e luuuungaaaaa povestea... Ca eu cand ma pun la vorba nu ma mai opresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:




LA MULTI ANI!!!
EDUARD ANDREI



LA MULTI ANI!!!
SONIA DIANA



LA MULTI ANI!!!
ANA ELENA



LA MULTI ANI!!!
KEVIN



www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:



LA MULTI ANI!!! EDUARD ANDREI



LA MULTI ANI!!! SONIA DIANA



LA MULTI ANI!!! ANA ELENA



LA MULTI ANI!!! KEVIN




sa cresteti mari si frumosi , sanatosi si dulci , sa va bucurati parintii , sa va urmati visele ..... sa firi mai buni si mai blanzi decat ne imchipuim noi ca veti fi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simis spune:



LA MULTI ANI SONIUC FRUMOS!!!



LA MULTI ANI KEVIN!!!



LA MULTI ANI ANA ELENA!!!



LA MULTI ANI EDUARD ANDREI!!!


Nah ii musai sa fim in trend ca de obicei si nu bine au trecut mucii (pe care i-am cam ignorat) ca facu Bursucelul rosu in gat cu febra 39 cu 8... vad ca ii la moda, deci nu ne lasam...


Mergi la inceput