Strugurasi de Sept-Oct2011 *33*

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns abmariana spune:

mariasophia si Anto trage parturi cu stropi. El a fost o singura data iritat la fundulet si i-a trecut cu Sudocrem. Noi folosim scutecele Babylove de la DM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariasophia2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui abmariana

mariasophia si Anto trage parturi cu stropi. El a fost o singura data iritat la fundulet si i-a trecut cu Sudocrem. Noi folosim scutecele Babylove de la DM.

Mamica de baietel minunat, Anton Daniel (7.9.11)


si totusi sophia de ce se irita?o tin in putza goala de 2 luni,am baxul de scutece intreg, dar ea cum face stropi cum se inroseste indiferent cu ce crema o dau. jur ca nu mai pot,am ajuns la limita. pun doar un impermeabil si o bucata de scutec de bumbac sub ea ca sa o pot lasa asa.salteaua oricum a facut-o varza,va dati seama ca nu sta locului,imi e si mila de ea saracutza...eu in casa nu pot face nik,stau toata ziua si spal pelinci si stau cu ea,ca nu sta deloc singura nici in scaun de masina,carucior sau ce o mai fi.mancare fac seara la 8 cand vine sotul,curatenie doar in weekend .sotul se trezeste la 5 sa mai faca ordine in casa...eu ininte fii obsedata de curatenie acum toata casa e dezordine...macar sa nu mai sufere fata de la iritatii ca nu mi se pare normal sa faca asa incontinuu fara ca vreo crema sa dea rezultat si chiar daca ii trece , ea iar cand face stropi se irita...scuzati-mi incoerenta dar stau cu ochii pe fata si scriu si am capul in 10000000 de locuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_t spune:

Citat:
citat din mesajul lui Hayat_Kh



Andreea mi-a fost dor sa te vad din nou activa pe la noi. DD sa iti dea putere sa treci peste toate greutatile si multa sanatate fratiorului ...care....nush de ce, mi se pare atat de cunoscut. Unde locuieste?SI da, Andrei este bucatica din tine.


Mami fericita de Razvan Octavian 15.09.2011




Multumesc. Fratele meu sta in Ploiesti, Mihai il cheama. Eu m-am nascut in Brasov, parca am mai spus, tata era la un turneu de voley, mama nu a vrut sa stea acasa si asa am aparut eu in brasov. Am copilarit in Ploiesti si am ratacit prin Bucuresti :))).



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

Nanna, mersi mult, toti strugurasii sunt minunat de frumosi; Indra si inez sutn dou anume care mie imi plac tare multtt

Ayu bineinteels ca a papat si para, si i-a placut foarte mult si asta,acuma il mai itn cateva zile numa pe para, dupa care bag un dovleac sau gutuie,depinde ce gasesc in piata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui nanna_mika

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

cine este elena2706 ?
eu nu mi aduc aminte sa fi postat vreodata fata asta...

_


de T 5+






pai care e faza?

mamica de Indra Stefania si Inez Alexandra - 15.09.11




am vazut o in lista
si apoi am ramas surprinsa ca are si album facut , bine nu a mai postat din septembrie
eu habar n am cine este
nu mi spune nimic

_


de T 5+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_t spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kora_B

Neatsa, fetelor, siun frappe cu inghetata chiar daca-i asa frig afara il beau si ma gandesc la mare, la soare, la o taverna in care-mi beau frappe-ul va invit la scenariul asta



mamica de Iannis (25.02.2009) + si de bebe Dimitris (21.09.2011)


eu ma bag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_t spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

la odiseea iulie-august a aparut prima graviduta
haideti fetelor , care o sa fie prima dintre noi ?
care se baga
facem un top ?

_


de T 5+







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Jade - eu nici atat nu o stiu!

mamica de Indra Stefania si Inez Alexandra - 15.09.11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui nanna_mika

Jade - eu nici atat nu o stiu!

mamica de Indra Stefania si Inez Alexandra - 15.09.11




oare o stie cineva ?

_


de T 5+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_t spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanaiasi

Ma uitam si eu la odiseea de martie aprilie si am vazut-o pe magddalena care a fost si la noi la odisee (cu sarcina pierduta). O sa fie mamica acus!

Oana mamica fericita de Maria Ecaterina 18.09.2011

Doamne iti multumim!




Mergi la inceput