Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(122)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Miha02 spune:

ce repede scrieti nu prea pot sa intru foarte des,Dragos e cam marait in ultima perioada cred ca i mai iasa ceva dintisor nu stiu...tocmai ce ne-am trezit
ce frumos vorbiti de mot,abia astept si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

mada asa e si la noi
nasul de cununie a murit
si cu nasa interactionam mai mult la tel
si va serbati sambata asta? atunci e si ziua antoniei
face 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

http: //ww w.uti leco pii. ro/retete/retete-pt- copii/budinca-de-conopida-si-parmezan- pentru-bebe-peste-9-luni/9452/

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

iar finii pe care i-am cununat

de doi ani se stia ca o sa-i cununam si cu vreo luna inainte au veniot cu ideea,mai bine zis fina a venit cu ideea, sa aiba doua perechi de nasi...cealalta pereche e mai in varsta, au lucrat amandoi pe afara si mama finei s-au gandit ca au mai multi bani ei si ca o sa-i poata "ajuta" mai mult...atat materialism nu am vazut in viata mea...

de gura sotului am fost de acord, finul este fratele lui, iar noi am copilarit impreuna, practic mi-e si mie ca un frate...si el a fost pus in aceeasi situatie nasoala...

sa va mai zic ca stam in aceeasi casa, noi la parter si ei la etaj si ca nu vine decat el in vizita?

sau ca de craciun au stat 3 sapt in concediu si ca n-au venit o data la noi?(a venit numai finul)

si sa mai zic ca a venit cealata nasa din spania si ca la ea au fost de 3 ori in perioada aia...

nu vreau sa ma intelegeti gresit, n-am nimic cu oamenii, dar mi se rupe sufletul cand vad diferentele astea, mai ales ca i-am cununat din suflet, am facut nunta cu un an inainte special pentru asta...

ramane de vazut cand o ramane fina gravida, eu la combinatii nu ma mai bag, ori botez singura ori deloc...daca n-oi avea parte sa botez, desi si asta imi doresc enorm, gasesc eu un copil nevoias pe care sa il ajut

am scris romane, mi-am descarcat si eu sufletul in fata unor bune prietene




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

roxy

da alexina ai vazut ce amare sunt la gust????

cris, roxy si noi tot dupa masa incepem, de la 17. copii avem destui :))

delia eu fac des asa ceva, dar nu stelute si felii de paine..sandwich-uri calde la cuptor.

doamneee am o foame ca mor de ciuda!!!! daca stau numai in casa , imi vine sa mananc tot timpul :(( maine o iau din loc toata ziua!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

scrish noi ne intindem mai ales ca nimeni nu vine cu copil mic, doar fetita nasilor care are 11 ani

ioanna bine ca te-ai descarcat
asta este ...oameni si oameni, ma enerveaza chestiile astea...zici ceva, apoi nu te mai tii de cuvant....

alexina nu merge link-ul.

fetelor, merg sa ma mai joc cu buburuza mica.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

ioana, stiu ce zici cu 2 perechi de nasi... nici noi nu am fost doar noi nasi niciodata..., dar la prima pereche de fini, finii nu-i suna nici pe nasii ceilalati, in schimb noi mai vb cu ei, ne mai scriem un mail, ne trimitem poze cu copiii, etc...
la aa doua pereche de fini, a fost cu cantec... ei s-au logodit si au facut cununia civila la bucuresti acum trei ani, noi stiam a venim incoace si erau avertizati ca nu stim ce si cum la cununie si au facut nunta , practic jumatatea cealalta de slujba al doilea an, noi nu-am putut sa mergem ca sotzul avea f multa treaba n-a putut sa-si ia concediu, si nici eu n-am mai avut cum sa plec cu Maria ca a fost faza cu vulcanul... era sa n-ajunga nici mireasa la nunta, noroc ca a gasit un microbuz......so a fost oki ca mai erau si ceilalti nasi, ca a avut cine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

de acord yasmy cu rontaitul, am mancat un biscuite cu o trufa de cioco deasupra...mmmm parca as fi devorat un tort

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia, sincer am pierdut sirul..de azi dimi parca am gaura in stomac (doamne fereste!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

juniorul meu a dormit de la 10.15 la 13.30 si la 16 a adormit din nou....

Mergi la inceput