Aradence DC (169)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Ce vremeeeeeeee .... As vrea sa fiu undeva la munte, sa nu trebuiasca sa ma duc la munca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

ptiiiii... ce vreme.....

Nici la intalnire nu am ajuns....Am vazut Gabi ca m-ai sunat, dar am vazut tarziu. Eu sambata am batut covoare in zapada, au iesit curate luna si bec,am sters tot praful din casa, am fost la sanius cu Alexandra si am uitat de intalnire. Cand am vazut apelul de la Gabi mi-am adus aminte. Sunt cu memorie de scurta durata....

In rest suntem bine, cam frig dar iarna nu-i ca vara......


Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Buna dimineata haideti la cafea!

ALEX LA MULTI ANI !
L-am vazut in actiune cu tobele pe telefonul lui Gabi.
Pe unde sunteti? Inzapezite sau inghetate,sau ambele?

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

La multi Alex! Sava traiasca baiatul talentat, Miha!

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani Alex!

Miha, sa va traiasca flacaul!
A fost super bun tortul.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Alex!
Eu am fost la masaj la Nico in seara asta.a fost foarte relaxant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Fetelor multumesc pentru urari. Dau de but [pepsi si de papa

Eu m-am incaltat cu una bucata sinusita nasoala. Mi s-a umflat partea dreapta a fetei, sa n u mai zic ce dureri m-au incercat. Cu tratament de la homeopatila acum sunt pe drumul cel bun.

Nu pot sa cred ca ati mancat coaste. Eu n-am reusit sa ajung, am sunat la taxi dar n-au vrut sa vina, au zis ca in afara orasului nu iau comenzi, scurt si la obiect.

Vreau si eu la intalnire cu voi .

noapte buna

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Anca. Ce mai faci? Nu ai mai dat nici un semn de multa vreme.
Am fost acum seara la un film. Am fost doar eu cu Cipri. Mai venea baiatul de la intrare din cand in cand, nu sunt sigura de ce... aa vada daca mai suntem in sala sau daca facem prostii?
Miha, te-ai deszapezit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani AncaP!
Sa fii sanatoasa si fericita!
Ce mai faci?

Gabi, ce film ati vazut?
Si noi am fost aseara la Atrium la ziua unui baietel.

Ada, cum esti? Ai mai fost la vreun medic?

Fetelor, cand mai facem o intalnire?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina la Ides of March am fost.
Facem cand vreti intalnire. Sa se mai topesca zapada sa ajunga si inzapezitele la intalnire

Mergi la inceput