Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(118)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Ce limbarnite mai aveti...offffffffff

Buna ziua!

Culcat la 19.30, trezit la ora 3 adormit si trezit la 8
Iesit afara la ora 11...stat cu nasu in zapata 40 min, dat in leagan, ...una alta.... I doarme de la ora 13. Si de o ora va citesc...

roxynu mi se ingrasa parul ..am eu o ''problema''
dinoraregret intaolarea cu papagalul...eu ii ador, canari, perusi, cintezeMi-au murit si mie...tare i-am mai jelit... O cinteza australiana(mai mica decat un papagal) l-am aspirat din greseala...Ce suparat a fost sotul...ma intreba cum s-a intamplat....daca a intrat in soba??ca e plin de cenusa ...nu-i spusesem ca e de pra, din sacul de la aspirator..tarziu a aflat, imi era rusine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

iar nu am edit sa corectez

strumphy tu pe unde inzapezit?
Multam mamici ptr raspuns legat de kivi.

Suzeta...hmmmm I nu a dorit, nici nu incercasem, daca avea si are titi

Laptic titi bea noaptea 1 data, maxim 2 uneori, ce sa-i fac? Greu ar accepta apa sau ceai acum...nu?! ma gandesc..nu stiu...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

deea, super tari bancurile

hai pune mana si cumpara papa de regim, daca vrei week-end-ul asta baga burta'n draci dar de luni, GATA regim !!!!
Vezi ca vin cu batu dupa tine, lasa depresiile si supararile si fa ceva frumos pt tine. Ia imagineaza-te la ziua Annei cu o rochie stramta si sexy..eee? Nu-i asa ca ar fi frumos? eu asta vizualizez in fiecare dimineata in oglinda

azi n-am avut carne de pui pt regim asa ca am bagat niste pastrab la cuptor a iesit demential ..oricum imi facuse viss pofta

roxy, vezi ca mai am si eu pofte, dar sunt fericita ca sunt pofte sanatoase

Fetele, nu va zic ce o sa fac eu in seara asta si o sa ma abtin sa mananc..prajitura greceasca Am facut odata cand au fost finii la noi..si m-a tot rugat finul sa mai fac..il tot aman de vre-o luna ..si acum m-am hotarat sa-i fac. Cu ocazia asta imi testez si eu vointa, cred ca o sa beau tone de apa diseara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

MADA daca tot nu mai poti de pofta mananca dar nu seara alege sa amani pe dim

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna ziua!!!

Deea, mi-au placut mult bancurile, primele doua au avut mai mult succes . Multumim!

Strumpitz, ai plecat la shopping? sau astepti week-end-ul ? Cantarul il mai vizitez marti dimineata, atunci este ziua de cantareala. Ultima oara mi-a aratat 50 kg si tare mi-a incantat ochiul. Cantarul tau ce mai zice? La cate kg ai ajuns? pup piscotica cea minunata foc!

Delia, abia am asteptat dimineata sa gust painea ca aseaza doar am privit-o...A iesit foarte buna la gust si am impletit-o asa frumos. Cel mai mult ma bucur ca i.a placut sotului ca el trebuie sa o termine.Eu saptamana asta nu am mancat paine absolut deloc...pana azi dimineata, un coltisor. Ai facut negresa dupa reteta trimisa de mine? Ca nu am apucat sa-ti trimit reteta la negresa care o fac acum...cea mai buna.

Andreea, ce mai face Rares? Ai poze noi? Va pupam .

Roxy, ma intreb.ai aseara pe la ce varsta faceam paine. Pai cand eram mai mica asa....la 10,11 ani imi placea sa incerc sa fac chec, tocana de cartofi, gogosi, paine, cornulete, etc. Nu mi-au iesit toate dar cu timpul le-am perfectionat.

Catank, cum mai sa aspiri bitul papagal? Hai sa-ti zic si eu una mai din copilarie daca tot suntem la capitolul marturisiri...Sora mea mai mare mereu aducea cate un animalut prin casa, ba pisica, ba papagali, ba pui, pai hamsteri. Si intr-un timp aveam vre-o 3 hamsteri si unul dintre ei era mai bleg asa intr-o zi si ce-am zis noi?!! hai sa bagam hamsterul in cuptorul cu microunde sa-si revina...si l-am bagat. Bietul hamster cand l-am scos se zbatea din toate incheieturile dar noi eram fericite ca l-am readus la viata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mada, gandeste-te la ce satisfactie o sa ai dimi, ca n-ai mancat, ai mei alaltaieri au mancat cartofi prajiti cu snitele si mujdei la 21.30 si eu mi-am gasit de lucru cu Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

eu cu regimul sunt in pom azi am doua sapt, si m-am cantarit nu am slabit deloc sapt asta am exact aceeas greutate ca sapt trecuta dar se vede clar ca a plecat burticase mai cunosc putin aripioarele dar am bagat si abdomene la greu o mai tin pe regimul asta o sapt sa vad si dupa aia schimb cu celalalt.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

ally, pai ce astepti?trimite-o
deea, bune bancurile, dar fetele (ally si catank )cu aventurile cu aparatele electrocasnice m-au facut sa rad la fel de tare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Strumph, ce faci? om de zapada? nika pe forum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

ehe ally...ti-as mai spune eu dar ma abtin

Am pus foto cu I si una de astazi...din leagan

madutza arunca-mi si mie pe email te rog frumos regimul ala minune.... (nu ptr mine) am o doritoare care ma tot bate la cap...finuta. Sunt tare curioasa ....Multam anticipat!
Si varianta 1 si 2 PAuza ceva intre ele?


Eu nu as putea ...sa ma legati si nu pot....nu vreau pap ce vrea buricul meu

Mergi la inceput