Piatra Neamt, Perla Moldovei (93)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:

Laura, super ai castigat la loto!!!
Mai incearca poate castigi potul cel mare si bem si noi!
pupici!
aaa, am uitat vreau sa te intreb despre engleza dar te sun(ma inebuneste Cosmi ca vrea sa invete engleza sa poate canta cantecele lui Smiley si nu numai)
Se chinuie saracutul,il imita, le mai stalceste...e asa de comic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Buna dimineata!
Cine vine la cafea?
Lora- De obicei se achita la cresa pana pe data de 10 a lunii, dar la tine acum cred ca iti va lua, acum la inceput, parca mai era si o taxa de inscriere, vreo 30 lei. Trebuie sa mai duci tu pampers, servetele umede, hartie igienica, babetica, parca sapun lichid, dar iti vor spune ele...Deci, incepe o etapa noua in viata ei/voastra , acomodare cat mai usoara ( cu toate ca eu cred ca nu vor fi probleme )

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

La multi ani Iuliaaaa!!! Sa traiesti, sa infloresti, sa ai o nastere usoara si o bebelina sanatoasa tun, sa fii tare, tare fericita si implinita, sa te muti mai repede in Piatra! Si ce mai vrei tu ... toate sa ti se implineasca! Pup tare, tare si abia astept sa te imbratisez si real, nu numai virtual. La multi ani!!!






Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

La multi ani Iulia !!!Iti doresc tot binele din lume,sanatate,fericire alaturi de baieteii tai

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

La multi ani, Iuliaaaa!!!! Sa fii sanatoasa si iubita si fericita!

Noi azi n-am putut merge la cresa, asteptam sa facem in alta parte exudatele, intrucat astia la faimosul lab. Poparlan le-au pierdut...nu le au, pur si simplu. Ca-n filmele cu prosti. Deci, daca nu i-o iesi nimic, incepem sapt. viitoare.

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:

Iulia, LA MULTI ANI!
Sa fii sanatoasa si numai bine la toata familia!
Ce face David e bine acuma nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76

La multi ani, Iuliaaaa!!!! Sa fii sanatoasa si iubita si fericita!

Noi azi n-am putut merge la cresa, asteptam sa facem in alta parte exudatele, intrucat astia la faimosul lab. Poparlan le-au pierdut...nu le au, pur si simplu. Ca-n filmele cu prosti. Deci, daca nu i-o iesi nimic, incepem sapt. viitoare.

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

(Niciodata sa nu spui niciodata!)









Vaaaaai, cum se poate asa ceva? Pai, daca erau analize la sange, trebuia sa mai intepi copilul inca odata ca au pierdut ei analizele ?
Si unde puteau sa le piarda? No comment...ramaii ca la dentist !

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

La multi ani Iulia! Cu intarziere

Lora, naspa, inseamna ca nu erau zvonuri toate lucrurile urate pe care le-am auzit despre laboratorul de la Poparlan ...Macar stiu sa nu merg niciodata acolo.


Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

La multi ani, Iulia! sa fii fericita si sa ai parte numai de lucruri frumoase in viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Ati inghetat? Unde-i cafeaua mea?
N-am mai dus bolfoasa la cresa...am decis sa astept pana pe 15 martie, poate se mai incalzeste. Pe gerul asta, o las sa mai "copilareasca". In fond, nu-i nicio graba. Nu?

O zi buna!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput